Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 lutego 2013, 16:18

autor: Kamil "sathorn" Ostrowski

Gracz na wypasie - Crysis 3 w czasach kryzysu

Recenzja gry Crysis 3 pojawiła się już na naszym serwisie. Ocena – 7,5, nie zachwyca, ale przecież prawdziwych fanów serii to nie odstraszy. Premiera miała miejsce w zeszłym tygodniu, wielu z Was pewnie miało już okazję przejść ten tytuł. Jeżeli się spodobał, to może warto sięgnąć poza medium growe?

Książka Crysis Eskalacja to zbiór przenikających się wzajemnie opowiadań, który, o dziwo, ukazał się bardzo szybko na polskim rynku. Mało tego, zbiera całkiem niezłe oceny. Cena – 31,99 zł w siecowym sklepie EMPIK.

Crysis Eskalacja - Gracz na wypasie - Crysis 3 w czasach kryzysu - wiadomość - 2013-02-25
Crysis Eskalacja

Już za granicą możemy znaleźć więcej ciekawych gażetów. Większość z nich związana jest z poprzednimi częściami serii. Tak na przykład, na Amazonie do kupienia jest seria figurek, inspirowanych Crysis 2.

Kupujemy figirki z Crysis 2 czy czekamy na te z Crysis 3? - Gracz na wypasie - Crysis 3 w czasach kryzysu - wiadomość - 2013-02-25
Kupujemy figirki z Crysis 2 czy czekamy na te z Crysis 3?

Plakaty to raczej domena młodszych graczy, ale co powiecie na naprawdę wielki obraz, który będzie się świetnie prezentował w salonie? Pokazać coś takiego, to żaden wstyd. Cena – około 70 zł.

Gracz na wypasie - Crysis 3 w czasach kryzysu - ilustracja #3

Na koniec zostawiłem klasykę. Oczywiście, dostać można mnóstwo koszulek z oczywistymi wzorami – z logiem, albo postacią w nanoskafandrze. Co jednak lepiej świadczy o tym, że rozumiemy czym jest seria Crysis, jak odniesienie do „Pójdzie na tym Crysis?”.

Gracz na wypasie - Crysis 3 w czasach kryzysu - ilustracja #4