Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2012, 09:35

autor: Sarge

Gra MMO War Z weszła w fazę beta z nowościami w rozgrywce

Zdobywająca coraz większą popularność gra War Z weszła w fazę beta, oferując większą mapę i kilka nowości wprowadzonych do systemu rozgrywki. Dotychczas gracze testowali produkcję studia Hammerpoint Interactive w wersji alfa.

Studio Hammerpoint Interactive ogłosiło, że gra MMO War Z wyszła z fazy alfa i obecnie posiada status bety. W związku z tym twórcy wprowadzili kilka nowości do rozgrywki, które mogą być testowane przez osoby ze złożonymi pre-orderami.

War Z w wersji beta oferuje powiększoną mapę Colorado, nowe grywalne postacie, chat klanowy, wsparcie dla tagów oraz więcej przedmiotów do nabycia w sklepie. Poza tym postarano się o usunięcie wykrytych błędów. Twórcy proszą jednocześnie, aby osoby sprawdzające betę w dalszym ciągu dzieliły się swoimi spostrzeżeniami na temat gry, co pozwoli ją odpowiednio usprawnić.

War Z - Gra MMO War Z weszła w fazę beta z nowościami w rozgrywce - wiadomość - 2012-12-05
War Z

Jeśli chcecie zapewnić sobie udział w beta testach, wystarczy że zamówicie War Z przedpremierowo w jednej z trzech dostępnych edycji. Najtańsza z nich jest dostępna za 15 dolarów (ok. 47 złotych) i została wzbogacona o trzy 24-godzinne wersje trial dla znajomych. Kolejne dwie edycje kosztują 25 dolarów (ok. 79 złotych) oraz 50 dolarów (ok. 158 złotych) – ich nabywcy otrzymują dodatkowo wirtualną walutę o wartości odpowiednio 15 i 50 dolarów. Wszelkie szczegóły i możliwość zamówienia poszczególnych edycji znajdziecie pod tym adresem.

War Z to debiutancki projekt studia Hammerpoint Interactive, będący grą MMO z elementami survival horroru. Tytuł jest wyraźnie inspirowany modyfikacją Day Z do gry ArmA II, oferując podobny klimat i duży nacisk na motyw przetrwania przed inwazją zombiaków. Gra ukaże się tylko na PC. Jej nabycie będzie wiązało się z jednorazową płatnością bez konieczności opłacania miesięcznego abonamentu, ale z opcjonalnymi mikropłatnościami.