Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 listopada 2017, 16:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Good Loot dla VIP-ów: zgarnij marvelowe gadżety

Oto kolejna odsłona naszego rozdawnictwa organizowanego razem z marką Good Loot. Tym razem, z okazji premiery zwiastuna do Avengers: Infinity War, mamy do rozdania kilka gadżetów związanych z uniwersum Marvela.

Good Loot dla VIP-ów: zgarnij marvelowe gadżety - ilustracja #1

Wczoraj doczekaliśmy się w końcu premiery zwiastuna do Avengers: Infinity War (Wojna bez granic? Serio?), więc czas osłodzić ten tydzień jeszcze bardziej. Dziś mamy do rozdania kilka marvelowych gadżetów, które czekają na jednego zwycięzcę naszego rozdawnictwa organizowanego we współpracy z marką Good Loot.

Good Loot dla VIP-ów

W oczekiwaniu na premiery kolejnych superbohaterskich filmów, warto sobie trochę osłodzić życie kilkoma gadżetami, które najbardziej przypadną do gustu fanom filmowego uniwersum Marvela. Aby otrzymać nagrodę w tym miesiącu, należy przesłać maila na adres [email protected], w którym w maksymalnie 700 znakach w jak najciekawszy sposób opiszecie czym zajmowałby się polski odpowiednik Tony’ego Starka przed staniem się Człowiekiem z Żelaza. W mailu o temacie Good Loot VIP podajcie swoją dokładną ksywkę z konta GRYOnline.pl, na którym macie aktywny Abonament Premium z opcją VIP. Na zgłoszenia czekamy do 7 grudnia 2017. Redakcyjne jury wybierze najciekawszy pomysł, a zwycięzca zostanie ogłoszony 8 grudnia 2017. Osoba, którą wybierzemy, otrzyma od nas:

  1. koszulkę Marvel CW Iron Man T-shirt w rozmiarze M;
  2. kubek Marvel Comics Heat Change Mug;
  3. czapkę Marvel Doubleside Beanie Cap.
Good Loot dla VIP-ów: zgarnij marvelowe gadżety - ilustracja #2

CZYM JEST GOOD LOOT?

Good Loot to marka skierowania do gadżeciarzy, geeków i fanów najbardziej kultowych marek popkultury. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation, oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i science fiction, jak Star Wars czy Warhammer. Oferta ubrań, przedmiotów codziennego użytku, akcesoriów oraz gadżetów zostanie wkrótce rozszerzona o kolejne licencje. Szczegółowa oferta Good Loot znajduje się na oficjalnej stronie: goodloot.pl.

Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla posiadaczy Abonamentu Premium z opcją VIP w serwisie GRYOnline.pl aktywnego w momencie zakończenia konkursu;

2. Warunkiem ubiegania się o nagrodę jest wykonanie zadania konkursowego wskazanego w niniejszej wiadomości i wysłanie odpowiedzi na adres: [email protected] z tematem Good Loot VIP w terminie do 7 grudnia 2017. W mailu należy podać swoją dokładną ksywkę powiązaną z kontem na GRYOnline.pl, na którym aktywny jest Abonament Premium z opcją VIP;

3. Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie;

4. W przypadku wygranej, warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji Ustawienia (przycisk „Zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”);

5. Zwycięzca zostanie wybrany i ogłoszony w komentarzach pod tym newsem w piątek, 8 grudnia 2017. Wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na adres podany w profilu zwycięzcy w serwisie GRYOnline.pl.