Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 31 maja 2017, 16:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Good Loot dla VIP-ów: zdobądź unikalne gadżety z ulubionymi superbohaterami

W ramach naszej współpracy z marką Good Loot, posiadacze aktywnych Abonamentów Premium z opcją VIP mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są gadżety związane z marvelowskim światem superbohaterów. Jeśli lubisz Iron Mana, zajrzyj koniecznie.

Good Loot dla VIP-ów: zdobądź unikalne gadżety z ulubionymi superbohaterami - ilustracja #1

Wśród fanów superbohaterów toczy się odwieczna walka – czy lepszy jest Marvel czy też DC. Dziś zdecydowanie nie wspieramy takich sporów, więc przy okazji zbliżającej się premiery Wonder Woman od DC mamy do rozdania kilka gadżetów związanych ze stajnią Marvela.

Good Loot dla VIP-ów

Marvel na stałe rozgościł się w kinach na całym świecie, a Iron Man i grupa Avengers należą zapewne do najbardziej rozpoznawalnych postaci fikcyjnych wśród dzisiejszego młodego pokolenia. A jeśli lubicie związane z nimi gadżety, musicie wziąć udział w tym konkursie. Aby otrzymać nagrodę w tym miesiącu, należy przesłać maila na adres [email protected], w którym w maksymalnie 700 znakach opiszecie, która postać z kart komiksów (niezależnie czy od DC czy Marvela) powinna dostać własny film lub serial i uzasadnicie swój wybór. W mailu o temacie Good Loot VIP podajcie swoją dokładną ksywkę z konta GRYOnline.pl, na którym macie aktywny Abonament Premium z opcją VIP. Na zgłoszenia czekamy do 8 czerwca 2017. Redakcyjne jury wybierze najciekawszy pomysł, a zwycięzca zostanie ogłoszony 9 czerwca 2017. Osoba, którą wybierzemy, otrzyma od nas:

  1. kubek Marvel – Avengers Heat Reveal Mug;
  2. minilatarkę Marvel – Avengers Iron Man Led Torch;
  3. koszulkę Marvel – Avengers Assembly Vintage Game T-shirt w rozmiarze L.
Good Loot dla VIP-ów: zdobądź unikalne gadżety z ulubionymi superbohaterami - ilustracja #2

CZYM JEST GOOD LOOT?

Good Loot to marka skierowania do gadżeciarzy, geeków i fanów najbardziej kultowych marek popkultury. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation, oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i science fiction, jak Star Wars czy Warhammer. Oferta ubrań, przedmiotów codziennego użytku, akcesoriów oraz gadżetów zostanie wkrótce rozszerzona o kolejne licencje. Szczegółowa oferta Good Loot znajduje się na oficjalnej stronie: goodloot.pl.

Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla posiadaczy Abonamentu Premium z opcją VIP w serwisie GRYOnline.pl aktywnego w momencie zakończenia konkursu;

2. Warunkiem ubiegania się o nagrodę jest wykonanie zadania konkursowego wskazanego w niniejszej wiadomości i wysłanie odpowiedzi na adres: [email protected] z tematem Good Loot VIP w terminie do 8 czerwca 2017. W mailu należy podać swoją dokładną ksywkę powiązaną z kontem na GRYOnline.pl, na którym aktywny jest Abonament Premium z opcją VIP;

3. Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie;

4. W przypadku wygranej, warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji Ustawienia (przycisk „Zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”);

5. Zwycięzca zostanie wybrany i ogłoszony w komentarzach pod tym newsem w piątek, 9 czerwca 2017. Wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na adres podany w profilu zwycięzcy w serwisie GRYOnline.pl.