Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 grudnia 2014, 13:35

autor: Sarge

GOG.com zatrudni osobę na stanowisku Junior Product Specialist

W serwisie cyfrowej dystrybucji GOG.com pojawiło się kolejne ogłoszenie o pracę. Zainteresowani mogą do 11 stycznia 2015 roku składać swoje aplikacje na stanowisko Junior Product Specialist.

Serwis GOG.com szuka nowych pracowników - GOG.com zatrudni osobę na stanowisku Junior Product Specialist - wiadomość - 2014-12-30
Serwis GOG.com szuka nowych pracowników

Serwis cyfrowej dystrybucji GOG.com zatrudni pracownika na stanowisku Junior Product Specialist. Jego zadaniem będzie wspomaganie Product Managera w przygotowywaniu i organizowaniu kolejnych premier gier. Nowy członek zespołu zajmie się również redagowaniem opisów poszczególnych produktów oraz zbieraniem tzw. „dodatkowej zawartości do pobrania”. Idealny kandydat powinien więc charakteryzować się nienaganną znajomością języka angielskiego, odpowiednią komunikatywnością oraz wiedzą w zakresie gier wideo. Wszelkie informacje na temat wymagań, obowiązków i plusów wynikających z podjęcia pracy w GOG.com znajdziecie w ogłoszeniu dostępnym pod tym adresem (link „Junior Product Specialist” po lewej stronie). Chętni powinni dostarczyć swój życiorys i list motywacyjny na podany tam adres e-mail maksymalnie do 11 stycznia 2015 roku. Firma nieustannie szuka również pracowników na innych stanowiskach, więc warto śledzić poszczególne oferty na oficjalnej stronie internetowej.

GOG.com to serwis dystrybucji cyfrowej, który początkowo od konkurencji wyróżniał się przede wszystkim tym, że oferował głównie klasyczne, nawet kilkunastoletnie gry dostosowane do działania na najnowszych systemach operacyjnych. Po pewnym czasie ofertę poszerzono jednak o nowsze tytuły. Usługa została stworzona przez polską spółkę CD Projekt S.A.