Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 marca 2014, 12:00

autor: Sarge

GOG.com zatrudni nowych pracowników

Serwis cyfrowej dystrybucji GOG.com poszukuje pracowników na kilku stanowiskach. W tej chwili trwa ostatni etap rekrutacji, więc chętni powinni jak najszybciej wysyłać swoje aplikacje.

Polski serwis cyfrowej dystrybucji GOG.com ponownie poszukuje pracowników. Firma chce zatrudnić przede wszystkim doświadczonych specjalistów ds. technologii, testerów gier i nie tylko, bo na stronie internetowej platformy dostępnych jest wiele innych ofert. Łącznie na obsadzenie czeka dziesięć różnych stanowisk. Wszelkie szczegóły na temat wymagań, obowiązków i plusów wynikających z podjęcia pracy w GOG.com, znajdziecie w ogłoszeniach napisanych w języku angielskim. Większość ofert dotyczy etatów w biurze warszawskiej siedziby firmy. Obecnie trwa ostatni etap rekrutacji (termin nadsyłania zgłoszeń w niektórych przypadkach upływa 13 marca), więc chętni powinni jak najszybciej dostarczyć swój życiorys i list motywacyjny na podany adres e-mail. Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na część zgłoszeń.

GOG.com to jeden z najbardziej popularnych serwisów cyfrowej dystrybucji w branży gier wideo - GOG.com zatrudni nowych pracowników - wiadomość - 2014-03-11
GOG.com to jeden z najbardziej popularnych serwisów cyfrowej dystrybucji w branży gier wideo

Oferty pracy na GOG.com (dostępne tylko w języku angielskim):

 1. Senior Web Developer, PHP
 2. Senior UI / UX Designer
 3. Junior Graphic Designer
 4. Lead Software Engineer
 5. Senior Software Engineer – Desktop
 6. Senior Software Engineer – Online
 7. Brand Director
 8. Reverse Engineering Programmer
 9. QA Tester
 10. Tech Specialist

GOG.com to serwis dystrybucji cyfrowej, który początkowo od konkurencji wyróżniał się przede wszystkim tym, że oferował głównie klasyczne, nawet kilkunastoletnie gry dostosowane do działania na najnowszych systemach operacyjnych. Po pewnym czasie ofertę poszerzono jednak o nieco nowsze tytuły. Usługa została stworzona przez polską firmę CD Projekt.

 1. Oferty pracy na oficjalnej stronie internetowej GOG.com