Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 1 października 2018, 20:02

autor: ElMundo

GOG.com obchodzi 10. urodziny. Promocje i głosowanie na grę za darmo

Jeden z najpopularniejszych serwisów cyfrowej dystrybucji gier – GOG.com – dziś obchodzi dziesiątą rocznicę swojego powstania. Z tej okazji na stronie serwisu wystartowało głosowanie na grę, którą otrzymamy za darmo – nie zabrakło także bardzo interesujących promocji, m.in. na Kingdom Come: Deliverance.

GOG.com obchodzi 10. urodziny. Promocje i głosowanie na grę za darmo - ilustracja #1

Dziesiąte urodziny to zawsze powód do bardzo okazałej celebracji – teraz taką sposobność ma rodzimy serwis cyfrowej dystrybucji o globalnym zasięgu, czyli GOG.com. Portal obchodzi okrągłą rocznicę swego powstania, a z tej okazji użytkownicy mogą liczyć na kilka ciekawych wydarzeń, z których wielu graczy z pewnością skorzysta.

Na stronie rozpoczęło się bowiem głosowanie na grę, która 4 października zostanie udostępniona na kolejne 48 godzin całkowicie za darmo. Nominowane zostały trzy całkiem interesujące tytuły: to Firewatch, Shadow Warrior 2 oraz Superhot. Głosowanie zakończy się w czwartek o godzinie 18 i wtedy też zwycięski tytuł zostanie zaoferowany bez żadnych opłat.

Dziesiąte urodziny GOG.com to także bardzo atrakcyjne promocje – tym razem serwis postawił na paczki gier i wszystkie są godne uwagi. Szczególnie opłacalnym zakupem wydaje się być zestaw złożony z Kingdom Come: Deliverance, Shadow Tactics: Blades of the Shogun oraz Battle Chasers: Nightwar, za który zapłacimy 89 złotych. Nie sposób przejść także obojętnie obok czterech klasyków (Theme Hospital, Dungeon Keeper 2, System Shock 2 oraz Another World: 25th Anniversary Edition) za zaledwie 18 złotych oraz pakietu “Im starsze, tym lepsze” za 35 złotych, złożonego z gier: Owlboy, Homeworld: Remastered Collection i Dragon Age: Origins – Ultimate Edition.

Do oferty serwisu trafiło także kilka nowych tytułów - od teraz za pośrednictwem tego portalu zakupimy strategię Stellaris; warto także odnotować powrót Indiana Jones and the Infernal Machine, a listę premier zamyka seria Soldier of Fortune. Oprócz tego operator GOG.com przygotował parę zmian w wyglądzie oraz funkcjonalności strony sklepu.

  1. Strona główna GOG.com