Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2020, 13:19

autor: Adrian Werner

Ghost of Tsushima - świetlik prowadzi do znajdziek po patchu 1.06

Ghost of Tsushima dostało patch z numerem 1.06. Ułatwia on odnajdywanie w świecie gry znajdziek poprzez wprowadzenie pomocnego świetlika.

Ghost of Tsushima - świetlik prowadzi do znajdziek po patchu 1.06 - ilustracja #1
Patch ułatwi znalezienie wszystkich ukrytych przedmiotów w grze.

Od premiery Ghost of Tsushima minęły już trzy tygodnie, ale studio Sucker Punch nie zamierza udawać się urlop i dalej pracuje nad ulepszeniem gry. Najnowszym tego owocem stał się patch 1.06, który przynosi sporo wyczekiwanych zmian.

Przede wszystkim zadowolone będą osoby, które lubią kończyć gry w 100%. Aktualizacja dodaje nową funkcję do stroju wędrowca (ang The Traveler’s Attire). Dzięki niej w wirtualnym świecie pojawia się świetlik prowadzący nas do pobliskich znajdziek. Ponadto o obecności takich przedmiotów informują nas teraz efekty dźwiękowe. Oba te rozwiązania mocno ułatwiają zabawę. Dotychczas gracz był powiadamiany o takich rzeczach za pomocą wibracji pada, co nie zawsze było skuteczne.

[Patch 1.06] New Traveler's Attire prompts a big buzzing firefly which leads you to records, banners, and other collectibles. So cool! Here is the clip. from r/ghostoftsushima

Patch 1.06 usuwa także wiele błędów technicznych oraz ulepsza tryb dla graczy ze słabym wzrokiem zapewniając dodatkowe komunikaty tekstowe przydatne podczas zabawy.

Przypomnijmy, że gra Ghost of Tsushima ukazała się 17 lipca tego roku. Gra dostępna jest wyłącznie na PlayStation 4 i oferuje pełną polską wersję językową. To ostatni duży exclusive dla PS4 i firma Sony pożegnała się z tą konsolą z klasą. Produkcja może pochwalić się średnią recenzji na poziomie 83% według Metacritic. Tytuł zachwycił także naszego redaktora, który wystawił mu notę 9.0/10.

Ghost of Tsushima okazało się również wielkim przebojem kasowym, sprzedając się w ponad 2,4 mln egzemplarzy w pierwszych trzech dniach od premiery. To najlepszy wynik dla nowej marki w historii firmy Sony.

  1. Recenzja Ghost of Tsushima – wspaniałe pożegnanie PS4
  2. Ghost of Tsushima - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona internetowa gry Ghost of Tsushima
  4. Wszystko o Ghost of Tsushima