Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 30 czerwca 2023, 15:50

Gdzie najtaniej kupić Nintendo Switch. Dostępność na 3 lipca 2023

Konsola Nintendo Switch ma wielu fanów na całym świecie. Chcecie stać się jej posiadaczami? Jeśli tak, to być może przygotowane przez nas zestawienie pomoże Wam podczas zakupów.

Źródło fot. GRYOnline.pl
i

Być może niektórym trudno będzie w to uwierzyć, ale w marcu tego roku minęło równo pięć lat od premiery Switcha, czyli najnowszej konsoli stworzonej przez firmę Nintendo, z której można korzystać w formie zarówno stacjonarnej, jak i przenośnej. Niemal z miejsca urządzenie podbiło serca wielu graczy i do lipca 2022 roku na całym świecie rozeszło się przeszło 109 milionów jego sztuk (via Statista).

Chcielibyście sami mieć ten sprzęt na własność i cieszyć się z całej masy zarówno gier ekskluzywnych – na czele z The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Pokemon Scarlet i Violet czy Super Mario Odyssey – jak i licznych portów produkcji z innych platform? Przejrzeliśmy dla Was oferty największych polskich sklepów i przygotowaliśmy zestawienie, które, jak mamy nadzieję, pomoże Wam w podjęciu decyzji, gdzie najbardziej korzystnie jest nabyć Nintendo Switcha.

Nintendo Switch – dostępność w polskich sklepach [stan na 03.07.2023]

Poniżej przedstawiamy listę największych polskich sklepów, w których można kupić konsolę Nintendo Switch. Dla wygody uporządkowaliśmy ją alfabetycznie.

Sklep

Dostępność

Allegro (oficjalny sklep)

Dostępne

Allegro (serwis aukcyjny)

Dostępne

Amazon PL

Dostępne

Avans

Dostępne

Electro

Dostępne

Komputronik

Dostępne

Media Expert

Dostępne

Media Markt

Dostępne

Neo24.pl

Dostępne

NeoNet

Dostępne

RTV Euro AGD

Dostępne

X-KOM

Dostępne

Jak na bieżąco monitorować oferty?

Jeśli chcecie cały czas być na bieżąco z dostępnością Nintendo Switcha u rodzimych sprzedawców, to warto, byście rozważyli skorzystanie z opcji zapisania się na listę e-mailingową lub włączenie alertów o dostępności, jeżeli dany sklep oferuje taką możliwość.

Istnieją także inne narzędzia służące do monitorowania ofert. Jednym z rozwiązań jest Distill Web Monitor, który śledzi zmiany na stronach internetowych i poinformuje Was e-mailowo lub SMS-em. Wtyczka jest dostępna w przeglądarkach Google Chrome, Opera i Firefox. Dla urządzeń mobilnych przygotowano specjalną aplikację na systemy iOS i Android (ta druga pozostaje w wersji beta i nie jest ogólnodostępna).

Po utworzeniu konta i zalogowaniu się wystarczy otworzyć wybraną stronę internetową – w tym przypadku kartę Nintendo Switcha w danym sklepie internetowym. Możemy monitorować całą stronę lub zaznaczyć fragment do obserwowania. W drugim przypadku szukamy miejsca, w którym znajduje się informacja o dostępności, np. „brak w magazynie”, „tymczasowo niedostępne”, „obecnie niedostępne” itp.

Możemy wybrać częstotliwość skanowania, wynoszącą nawet raz na kilka sekund, oraz sposób powiadomienia o wprowadzonych zmianach. Może ono przyjąć formę e-maila, SMS-a czy wyskakującego okienka w przeglądarce.

Nintendo Switch – porównanie modeli

Przeglądając poszczególne oferty, możecie zauważyć, że Nintendo Switch występuje w trzech wersjach – zwykłej, Lite oraz OLED. Ta pierwsza miała premierę w 2017 roku jako podstawowa. Druga ukazała się w 2019 r. i można z niej korzystać tylko i wyłącznie w trybie przenośnym. Trzecia natomiast zadebiutowała na rynku w 2021 roku i oferuje m.in. lepszy ekran oraz większą pojemność dysku. Poniżej znajdziecie dokładniejsze porównanie najważniejszych elementów (via oficjalna strona Nintendo).

Właściwość

Nintendo Switch

Nintendo Switch OLED

Nintendo Switch Lite

Tryby

Tryb stacjonarny; Tryb tabletu; Tryb przenośny

Tryb stacjonarny; Tryb tabletu; Tryb przenośny

Tryb przenośny

Kompatybilne gry

Wszystkie wydane na Nintendo Switcha

Wszystkie wydane na Nintendo Switcha

Wydane na Nintendo Switcha obsługujące tryb przenośny

Wyciągane Joy-Cony

Tak

Tak

Nie

Wymiary

102 mm x 239 mm x 13,9 mm (z podłączonymi kontrolerami Joy-Con)

102 mm x 242 mm x 13.9 mm (z podłączonymi kontrolerami Joy-Con)

208 mm x 91,1 mm x 13,9 mm

Ekran

Ekran dotykowy 6,2" LCD

Ekran dotykowy 7,0" OLED

Ekran dotykowy 5,5" LCD

Wbudowany dysk

32 GB

64 GB

32 GB

Czas działania na baterii

Około 4,5–9 godzin (w zależności od gry)

Około 4,5–9 godzin (w zależności od gry)

Około 3–7 godzin (w zależności od gry)

  1. Oficjalna strona Nintendo Switch

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. W GRYOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii oraz gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube.

więcej