Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2020, 23:15

autor: Vergil

Gameplay trailer Quantum Error – horroru na PS5 i PS4

Twórcy gry Quantum Error zaprezentowali pierwszy gameplay trailer swojego dzieła, nagrany na konsoli PlayStation 5. Z opublikowanego materiału wideo wylewa się klimat, którego nie powstydziłaby się seria Dead Space.

Gameplay trailer Quantum Error – horroru na PS5 i PS4 - ilustracja #1
Quantum Error na PlayStation 5 wykorzysta ray tracing i zadziała w rozdzielczości 4K oraz 60 klatkach na sekundę.

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun gry Quantum Error, czyli produkcji z pogranicza FPS-ów i survival horrorów, która zmierza na PS4 i PS5. Materiał wideo prezentuje sceny pochodzące wprost z rozgrywki nagrane na konsoli nowej generacji firmy Sony, jednak na rozbudowany gameplay z prawdziwego zdarzenia przyjdzie nam poczekać do lata.

Już teraz widać, że po Quantum Error możemy spodziewać się gęstej atmosfery przywodzącej na myśl serię Dead Space. Konieczność konfrontacji ze zmutowanymi ludźmi oznacza nie lada kłopoty dla głównego bohatera, gdyż nie będzie on zaprawionym w bojach żołnierzem, lecz strażakiem. To ostatnie sprawia, że choć z czasem w nasze ręce wpadnie całkiem rozbudowany arsenał, początkowo (lub wtedy, gdy zabraknie nam amunicji) będziemy musieli bronić się przy pomocy... siekiery.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Quantum Error