Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 31 października 2012, 12:30

GAMEBOOK – nowa jakość w świecie reedycji gier

Zniechęcony wysokimi cenami gier? Zmęczony widokiem półek zawalonych kiepskimi, tanimi seriami? Tęsknisz za porządnymi, grubymi instrukcjami i czasami kiedy gra była czymś więcej niż samą płytą? Czas zrobić z tym porządek! Prezentujemy serię GAMEBOOK.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Seria GAMEBOOK od cdp.pl to rewolucja wśród reedycji gier. Łączy tylko najwyższej klasy tytuły z ekskluzywnym, kolekcjonerskim wydaniem, a to wszystko w rozsądnej cenie. W skład tej serii wchodzą tylko najwyższej jakości tytuły, które otrzymały wysokie noty od mediów oraz ogromne uznanie wśród graczy na całym świecie. To kompletne zestawy gier wzbogacone o dodatki oraz specjalnie przygotowaną książkę przedstawiającą historię danego tytułu, liczne ciekawostki i porady oraz ciekawą publicystykę.

GAMEBOOK – nowa jakość w świecie reedycji gier - ilustracja #1

GAMEBOOK jest dedykowany zarówno hardkorowym graczom, jak i tym, którzy z grami swoją przygodę dopiero zaczynają. Weterani gamingu znajdą tu pełne edycje gier w niskiej cenie oraz unikatowe artykuły pisane przez największych znawców wybranej tematyki wśród polskich mediów growych. Nowi gracze, niezależnie od wieku, skorzystają z fachowego, ilustrowanego poradnika, który pozwoli nie tylko opanować podstawy gry, ale także świetnie poznać świat, w którym toczy się jej akcja.

Pierwsze osiem tytułów z serii trafia na półki sklepowe 26 października, będą to: Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (na PC i Mac), Saga Gothic, Arcania: Gothic 4 + Upadek Setarrif, DiRT 1 + 2, Tropico 4 + Czasy Współczesne, Operation Flashpoint Dragon Rising + Red River, Disciples III Odrodzenie + Wskrzeszenie i Saints Row The Third. W listopadzie pojawią się kolejne gry w serii, podnosząc ogólną liczbę GAMEBOOKów do 14 tytułów.

Każdy z pakietów składający się z gry na komputery PC i ilustrowanej książki dostępny jest w cenie 39.99 PLN.

Jeśli chcecie więcej, bądźcie świadkami Wielkiego Pojedynku! Oglądajcie wideo-pojedynki przygotowywane przez Tadka Zielińskiego i Miłosza Brzezińskiego, wybierajcie i głosujcie na swoich faworytów. Start już dziś na gry.wp.pl