Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 czerwca 2022, 15:50

Game Pass za 4 zł na 3 miesiące tylko do jutra - przypominamy

Jutro jest ostatni dzień promocji, w ramach której za jedyne 4 zł można wykupić usługę Xbox Game Pass Ultimate na trzy miesiące.

Trwająca od kilku tygodni promocja na usługę Xbox Game Pass Ultimate powoli dobiega końca. Trzymiesięczny dostęp do najbogatszego wariantu abonamentu Microsoftu można wykupić za 4 zł jedynie do jutra do godziny 23:59. Później cena wróci do standardowych 54,99 zł za miesiąc.

Jeśli chcecie skorzystać z oferty, możecie kliknąć w poniższy przycisk. Weźcie tylko pod uwagę, że niezbędne jest posiadanie lub założenie konta Xbox, a także podpięcie karty debetowej/kredytowej (osoby korzystające z konta PayPal mogą użyć tej, która jest z nim połączona).

Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące za 4 zł kupisz tutaj

Z podobnej promocji można skorzystać, chcąc wykupić dostęp do usługi PC Game Pass (zawartej w Xbox Game Passie Ultimate). Zrobicie to, klikając w poniższy przycisk.

PC Game Pass na 3 miesiące za 4 zł kupisz tutaj

Jeśli nie zamierzacie kontynuować subskrypcji po upływie tych trzech miesięcy, możecie anulować ją w dowolnym momencie (nawet od razu po zakupie). Zrobicie to, wyłączając płatności cykliczne w ustawieniach konta Xbox.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.