Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 19 października 2014, 12:41

autor: Adrian Werner

Fruit Ninja zaktualizowane z okazji 30. rocznicy Pogromców duchów

Studio Halfbrick udostępniło nową aktualizację do gry Fruit Ninja, zainspirowaną filmowym cyklem Pogromcy duchów.

Mamy dobre wieści dla fanów Fruit Ninja i filmowej serii Pogromcy duchów. Z okazji 30 letniej rocznicy drugiej z tych marek studio Halfbrick wypuściło nową aktualizację swojej gry zainspirowaną kinowym cyklem.

  1. Fruit Ninja na App Store
  2. Fruit Ninja na Google Play

Aktualizacja dostępna jest za darmo dla posiadaczy wersji gry na systemy iOS i Android. Łatka wprowadza do gry nowe dojo, co w przypadku tej produkcji oznacza po prostu dodatkowy poziom do zabawy. Lokacja została zainspirowana porzuconą podziemną linią kolejową znaną z drugiej części kinowej serii. Ponadto standardowy miecz został zastąpiony wiązką energetyczną, która w filmach służyła do chwytania duchów. Wykorzystujemy ją oczywiście do siekania owoców na kawałki, a co pewien czas na ekran zostaje wrzucona także skrzynka ze schwytanymi zjawami i zniszczenie je uwoli masę owoców.

Nie zapomniano także o oddaniu efektu połączenia wiązek, co pozwala na znaczne zwiększenie wyników punktowych. Ponadto wszystkie postacie zostały przebrane w kombinezony pogromców duchów, a owoce świecą nienaturalnym upiornym światłem. W sumie daje to sympatyczną darmową aktualizację, która powinna przypaść do gustu zarówno fanom gry, jak i filmowej serii.

Przypomnijmy, że Fruit Ninja to zręcznościówka, w której zadaniem gracza jest siekanie wyrzucanych w górę owoców, czego dokonuje kreśląc na ekranie linie palcem. Produkcja jest banalnie prosta, ale jednocześnie potrafi niesamowicie wciągnąć, więc nic dziwnego, że okazała się gigantycznym sukcesem. W 2012 roku mogła się pochwalić 300 pobrań i była wtedy zainstalowana na co trzecim iPhone’ie w Stanach Zjednoczonych.

Na koniec warto wspomnieć, że na iOS dostępna jest też całkiem sympatyczna gra oparta na licencji Pogromców duchów, która pozwala stworzyć własną drużynę i zarówno dowodzić nią w trakcie misji, jak i zarządzać ekonomiczną stroną całego biznesu.