Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2022, 19:29

Forza Horizon 5 wciąż kusi miliony; kolejny kamień milowy osiągnięty

Forza Horizon 5 osiągnęła kolejny kamień milowy. Po flagową produkcję Microsoftu ciągle sięgają miliony nowych osób.

Forza Horizon 5 nadal cieszy się ogromną popularnością. Ostatnio produkcja osiągnęła kolejny kamień milowy – zgromadziła ponad 20 milionów graczy. Informację o tym znajdziemy w grze, po wejściu w Galerię Sław znajdującą się na placu głównego miasteczka festiwalowego.

Forza Horizon 5 jest Game Passie - tutaj kupisz abonament

Trzeba przyznać, że jest imponujące osiągnięcie, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że Forza Horizon 5 dopiero co skończyła pół roku, a do tego nie jest pozycją darmową. Oczywiście tytuł od samej premiery znajduje się w ofercie abonamentu Game Pass, co umożliwia jego wypróbowanie za relatywnie niską cenę. Nie przeszkodziło mu to jednak w osiągnięciu bardzo dobrych wyników sprzedaży.

Forza Horizon 5 to piąta odsłona popularnego cyklu gier wyścigowych z otwartym światem. Stanowi jedną z flagowych produkcji wydawanych przez Xbox Game Studios.

Forza Horizon 5 wciąż kusi miliony; kolejny kamień milowy osiągnięty - ilustracja #1
  1. Forza Horizon 5 - poradnik do gry
  2. Recenzja gry Forza Horizon 5 - ale cudny ten Meksyk!

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z GOL-em związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej