Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2019, 12:05

autor: Adrian Werner

Fortnite powrócił z czarnej dziury. Rozdział 2. już dostępny

Zadebiutował patch, który aktualizuje strzelankę studia Epic Games do Fortnite Chapter 2. Autorzy wypuścili również dwa nowe zwiastuny.

Fortnite powrócił z czarnej dziury. Rozdział 2. już dostępny - ilustracja #1
Fortnite Chapter 2 to m.in. nowe postacie.

AKTUALIZACJA:

Na szczęście wczesny dostęp dla wybrańców nie trwał długo. Fortnite Chapter 2 jest już teraz otwarte dla wszystkich graczy.

Lada chwila zadebiutuje Fortnite Chapter 2, czyli następny rozdział w rozwoju popularnej strzelanki battle royale. Produkcja nadal jest niedostępna, po tym jak jej mapę pożarła czarna dziura, ale studio Epic Games wypuściło już aktualizację, dzięki której przygotujecie się do zabawy. Garstka szczęśliwców bawi się już we wczesnym dostępie - pozostali fani powinni do nich dołączyć lada chwila.

Pobranie łatki zajmie Wam trochę czasu. Na PC „waży" ona bowiem 16 GB, a na PlayStation 4 - 9 GB. Na iOS konieczne jest ściągnięcie aktualizacji wielkości 192 MB, ale to tylko początkowe pliki, a reszta zostanie pobrana przez samą grę po uruchomieniu.

Wypuszczono również dwa zwiastuny Fortnite Chapter 2, w których możemy zobaczyć m.in. nowe postacie i mapę. Jeden z nich wprowadza w fabułę, a drugi pokazuje rozgrywkę i atrakcję, jakie czekają na graczy w Sezonie 1.

Warto wspomnieć, że startujący dzisiaj sezon nie został nazwany jedenastym. Zamiast tego będzie znany jako pierwszy sezon drugiego rozdziału Fortnite.

Przypomnijmy, że Fortnite dostępne jest na PC, konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Poradnik do gry Fortnite: Battle Royale