Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2017, 13:24

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Fortnite: Battle Royale - oto miejsca, w których znajdziesz skrzynie

Jeżeli zaczynacie przygodę z grą Fortnite: Battle Royale, to warto zerknąć do rozwinięcia newsa, gdzie czeka na Was mapa z zaznaczonymi miejscami, w których pojawiają się cenne skrzynie.

Teraz już wiecie, w które miejsce celować podczas lądowania. - Fortnite: Battle Royale - oto miejsca, w których znajdziesz skrzynie - wiadomość - 2017-12-05
Teraz już wiecie, w które miejsce celować podczas lądowania.
Fortnite: Battle Royale w skrócie:
  1. darmowa gra typu battle royale;
  2. dostępna na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach;
  3. produkcja ma ponad 20 milionów graczy (stan na początek listopada).

W serwisie Fortnite Chests opublikowano specjalną mapę z rozmieszczeniem większości skrzyń pojawiających się podczas rozgrywki w Fortnite: Battle Royale. Grafika została nawet udostępniona przez samych twórców produkcji na Twitterze, więc możecie jej zaufać, choć jak zauważyli komentujący wpis fani produkcji, brakuje w niej kilku pozycji. Niemniej, jeżeli dopiero zaczynacie przygodę z popularnym, darmowym battle royale, to warto sobie zapisać tę mapę, gdyż skrzynie dają sporo korzyści. Można w nich znaleźć chociażby legendarne bronie, czyli lepsze wersje zwykłych narzędzi mordu, co może przechylić szalę zwycięstwa na Waszą korzyść. Krótko pisząc, warto wiedzieć, gdzie się udać na poszukiwania.

Korzystając z okazji zachęcamy wszystkich początkujących do zapoznania się z naszym poradnikiem, w którym znajdziecie informacje o uzbrojeniu i wyposażeniu, najlepszych miejscach do lądowania oraz garść wskazówek, zwiększających szanse na przetrwanie.

Fortnite: Battle Royale - oto miejsca, w których znajdziesz skrzynie - ilustracja #2

Przypominamy, że Fortnite: Battle Royale to darmowa gra battle royale, oparta na trzecioosobowej grze akcji Fortnite, która w przyszłości również będzie darmowa, ale obecnie sprzedawana jest w ramach wczesnego dostępu. Tytuł opiera się na tych samych zasadach, co niesamowicie popularne Playerunknown's Battlegrounds (stu graczy walczy ze sobą na zmniejszającym się polu bitwy przy użyciu narzędzi znalezionych na mapie), ale dodaje też coś od siebie. Podobnie, jak w zwykłym Fortnite, tak i w Battle Royale zbieramy surowce, które następnie wykorzystujemy to tworzenia mniej i bardziej zawansowanych budowli – można np. postawić osłonę czy schody, po których wejdziemy na dach budynku. Produkcja dostępna jest na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

  1. Oficjalna strona gry Fortnite: Battle Royale