Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2013, 14:50

autor: Góral

Football Manager 2014 - udostępniono demo gry

Wszyscy fani z niecierpliwością wyczekujący premiery gry Football Manager 2014 mogą już teraz sprawdzić najnowszą odsłonę managera piłkarskiego, dzięki udostępnionej wersji demonstracyjnej.

Firma Sega, wydawca gry Football Manager 2014, udostępniła w sklepie Steam wersję próbną nowej odsłony popularnego managera piłkarskiego. Tytuł ukaże się na komputerach PC w najbliższy czwartek.

Football Manager 2014 ukaże się za 2 dni. - Football Manager 2014 - udostępniono demo gry - wiadomość - 2013-10-29
Football Manager 2014 ukaże się za 2 dni.

Demo pozwala pobawić się przez pół roku (czas mierzony w grze) wszystkimi opcjami dostępnymi w pełnej wersji. W przypadku zakupu tytułu, postępy poczynione w wersji próbnej będzie się dało bez problemu przenieść do Football Manager 2014. Można więc powiedzieć, że osoby zdecydowane na zakup właśnie otrzymały wcześniejszy dostęp do rozgrywki.

Football Manager 2014 nie różni się zbytnio od wcześniejszych edycji, o czym możecie przekonać się czytając naszą recenzję, przygotowaną przez guandiego. Napisał w niej, że „edycja 2014 przynosi chyba najmniej zmian spośród odsłon z ostatnich lat – kosmetyka, dopieszczanie detali, kilka istotnych poprawek, ale nie takich jak FMC rok temu czy zupełnie zmodyfikowany silnik meczowy”. Niemniej jeżeli zaliczacie się do grona wiernych fanów, to jak najbardziej warto rozważyć zakup.

Tytuł znajduje się w ofercie większości rodzimych sprzedawców, w tym także w Sklepie Gry-Online. Najciekawsze propozycje znajdziecie w naszej porównywarce cenowej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.