Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 6 maja 2022, 13:19

autor: Ania Orzech

Gwiazda Marvela dołącza do obsady Wikingów Netflixa

Do obsady serialu Wikingowie: Walhalla dołączył Florian Munteanu – rumuński aktor i gwiazda Marvela – znany z filmów Creed 2 i Shang-Chi. Kogo zagra w produkcji Netflixa?

Marvel Studios/materiały promocyjne

Serial Wikingowie: Walhalla doczeka się kontynuacji. Zielone światło dostały dwa kolejne sezony, a prace nad nowymi odcinkami już trwają. Jak informuje portal Deadline, do serialu dołączy kilka nowych postaci. Wśród nich pojawi się bohater, w którego wcieli się Florian Munteanu.

Florian Munteanu dołącza do obsady hitu Netflixa. Kogo zagra?

Florian Munteanu to rumuński model, bokser i aktor, któremu rozpoznawalność przyniosły role w hollywoodzkich produkcjach. Teraz wcieli się w jednego z bohaterów opowieści o wikingach Netflixa.

Gwiazda Creed 2 oraz Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni wcieli się w Georgiosa Maniakesa – generała Cesarstwa Bizantyńskiego. Na ten moment nie zdradzono żadnych szczegółów dotyczących postaci granej przez Munteanu. Wiemy jedynie, że poznamy ją w trzecim sezonie produkcji.

Serial Wikingowie: Walhalla przedstawia losy najsłynniejszych Wikingów w historii świata – Leifa Erikssona, Freydis Eriksdotter, Haralda Hardrady i normańskiego króla Wilhelma Zdobywcy.

W rolach głównych występują: Sam Corlett, Frida Gustavsson, Leo Suter, Bradley Freegard, Jóhannes Jóhannesson, Laura Berlin, David Oakes oraz Caroline Henderson.

Florian Munteanu

Munteanu szerszej publiczności dał się poznać w 2018 roku dzięki filmowi Creed 2, w którym wcielił się w Viktora Drago – syna Ivana Drago. W 2021 roku dołączył do obsady Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni, gdzie zagrał Razor Fista – poplecznika Xu Wenwu.

Wielu uważa, że ten film to dopiero początek przygody Munteanu z Marvelem i w przyszłości zobaczymy go jeszcze w wielu superbohaterskich produkcjach.

Data premiery kolejnych sezonów serialu Wikingowie: Walhalla na ten moment trzymana jest w tajemnicy.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.