Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Materiały promocyjne 13 października 2023, 12:33

Obejrzyj finały Mistrzostw Polski Tekken 7 z PGA 2023

PGA 2023 przyniosło całą masę atrakcji, a jedną z najgłośniejszych były zmagania graczy w oficjalnym turnieju w kategorii „Master” Mistrzostw Polski Tekken 7.

Źródło fot. Bandai Namco
i

Najlepsi polscy gracze w Tekkena 7 zjawili się na tegorocznej edycji targów Poznań Game Arena, gdzie miał miejsce drugi turniej kwalifikacyjny do mistrzostw Polski w tejże bijatyce. Wydarzenie to zapewniło masę emocji i było idealną sposobnością do przyjrzenia się rywalizacji uczestników inicjatywy zorganizowanej wspólnie przez firmy Bandai Namco Europe, Cenega S.A. oraz Fighting Games Challenge.

Ostatni turniej mistrzostw Polski w kategorii „Master” mógł pochwalić się bardzo wysoką frekwencją – wzięło w nim udział aż 62 graczy. Każdy z nich rywalizował nie tylko o cenne zwycięstwo, lecz także o punkty wpływające na ogólną klasyfikację danego zawodnika. Przypominamy, że stawka jest bardzo wysoka, gdyż pod koniec sezonu zostaną wyłonione dwie osoby z najwyższym wynikiem punktowym. Będą one następnie reprezentować nasz kraj na oficjalnych mistrzostwach Europy.

Zobacz finały z Mistrzostw Polski Tekken 7

Do finałowego etapu turnieju kwalifikacyjnego dostała się trójka najlepszych graczy: Adrian „Frizen” Szydłowski, Arek „Łakomy” Łakomy oraz Jan „Jaskarnet” Kucharski. Każdy z nich zademonstrował świetną formę, a ich e-sportowe zmagania odbywały się na głównej scenie targów.

Atmosfera wydarzenia została uwieczniona na poniższych nagraniach zarejestrowanych przez Fighting Games Challenge. W materiałach możecie oczywiście posłuchać profesjonalnie poprowadzonego komentarza. Relacją powinni zainteresować się wszyscy fani bijatyk – to w końcu starcia pomiędzy absolutną czołówką kraju ze sceny Tekkena 7.

PGA 2023 – Tekken 7 – Łakomy vs Frizen – Grand Final

PGA 2023 – Tekken 7 – Łakomy vs Jaskarnet – LB Final

PGA 2023 – Tekken 7 – Jaskarnet vs Frizen – WB Final

Poznaj najlepszych polskich graczy w Tekkena 7

W ramach szybkiego podsumowania informuję, że w aktualnej klasyfikacji najwyżej znajdują się Adrian „Frizen” Szydłowski oraz Kamil „Bati” Przygodzki. Każdy z nich ma na koncie równo 300 punktów, ale nie jest to jeszcze finał rywalizacji. Przed nami bowiem turnieje społecznościowe, w których również będzie można zdobyć nieco cennych punktów.

Nadciągające wydarzenia mogą być dla niektórych decydujące i dopiero po nich dowiemy się, kto zajmie zaszczytne pierwsze miejsce w oficjalnym rankingu kwalifikacyjnym do mistrzostw Europy.

Materiał powstał we współpracy z firmą Cenega.

Sebastian Kasparek

Sebastian Kasparek

W GRYOnline najlepiej czuje się w dziale publicystyki, a czasem zajmuje się również recenzjami. Fan kultury wszelakiej, który sięga po dzieła zarówno z górnej, jak i z najniższej półki. Najbardziej lubi zanurzać się w grach niszowych i w produkcjach ciężkich do jednoznacznego zdefiniowania. Docenia analityczne i krytyczne podejście przy obcowaniu z tworami kultury. Preferuje gry unikalne, dziwne, szalone wizualnie i odważnie poruszające ciekawsze zagadnienia narracyjne. Uzależniony od produkcji wysokooktanowych, bijatyk, wielkich robotów i klimatów arcade. Miłośnik studia Grasshopper Manufacture. Lubi nadrabiać zapomniane „hidden gemy” sprzed lat, zwłaszcza z Japonii. Ciekawy gier i ludzi stojących za nimi. Silnie uzależniony od kina. Psychofan Madsa Mikkelsena i Takashiego Kitano. Kocha również mangi Inio Asano i estetykę Tsutomu Niheia. Na forum pisze pod ksywką Junkie.

więcej