Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2013, 07:00

Final Fantasy VII - wielkie miecze i fantazyjne czupryny. Top 10 Steam (30 czerwca - 6 lipca)

Final Fantasy VII po piętnastu latach od pecetowej premiery pojawił się w końcu na Steamie i natychmiast zakasował konkurencję. Zobacz jakie gry uległy tej dalekowschodniej legendzie jRPG.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedajacych się gier w usłudze elektronicznej dystrybucji Steam w minionym tygodniu.

Dobrych gier nigdy za wiele i jak udowadnia poniższa lista, niekoniecznie chodzi tu o ekscytujące nowości. Final Fantasy VII pojawił się na Steamie i przygody Clouda i spółki z miejsca stały się najbardziej pożądanymi. Co prawda ta część serii już wiele lat temu pojawiła się na PC, ale można domniemywać, że jednak nie wszyscy się załapali na wydanie pudełkowe lub te dostępne od jakiegoś czasu w elektronicznym sklepie Square Enix.

Dzięki znacznej obniżce ceny w pierwszej dziesiątce pojawiła się też nowa wersja Baldur's Gate. Kwota, jaką zażądano za ten tytuł w końcu była adekwatna do jego jakości, więc chętnych nie brakowało. Nieźle poradził sobie też Mortal Kombat, choć tu akurat od premiery podstawowej konsolowej minęły już ponad dwa lata.

1.

Final Fantasy VII

2.

Rogue Legacy

3.

Mortal Kombat Komplete Edition

4.

Left 4 Dead 2

5.

Company of Heroes 2

6.

Civilization V: Brave New World

7.

Baldur's Gate

8.

The Walking Dead: 400 Days

9.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition

10.

Dust: An Elysian Tale