Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 sierpnia 2022, 18:43

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

Chcesz zobaczyć Dragon Balla dzień przed premierą? Wiemy, gdzie możesz to zrobić

Nie możecie doczekać się premiery filmu animowanego Dragon Ball Super: Super Hero? Jeśli tak, to w jednym z polskich kin odbędzie się pokaz przedpremierowy, w którym możecie wziąć udział.

Źródło: Dragon Ball Super: Super Hero, Tetsuro Kodama, Toei Animation, 2022

Polska premiera animowanego filmu Dragon Ball Super: Super Hero jest tuż za rogiem. Nastąpi ona 19 sierpnia, czyli dwa miesiące po jego japońskim debiucie. Dla zagorzałych fanów Dragon Balla mamy dobrą informację - już jutro mogą się oni wybrać na przedpremierowy seans filmu. Będzie to jednak możliwe tylko w jednym, konkretnym warszawskim Multikinie.

Przedpremierowo Dragon Ball Super: Super Hero możecie obejrzeć w warszawskim Multikinie Złote Tarasy. Ta jedyna przedpremiera w Polsce rozpocznie się 18 sierpnia o godzinie 19:00. Bilety możecie zakupić tutaj. Należy mieć na uwadze to, iż filmu nie zobaczymy z polskim dubbingiem, dostępne są tylko napisy.

Chcesz zobaczyć Dragon Balla dzień przed premierą? Wiemy, gdzie możesz to zrobić - ilustracja #1

Facebook - TYLKO HITY!

Dragon Ball Super: Super Hero to już 21. film anime osadzony w tym uniwersum, a drugi z podserii Super. Film trwa 100 minut, a jego reżyserem jest Tetsuro Kodama. Fabuła opiera się na powrocie Armii Czerwonej Wstęgi po jej pokonaniu przez Sona Goku. Jeżeli zastanawiacie się, czy wybrać się na seans nowego Dragon Ball, być może w podjęciu decyzji pomoże wam zwiastun.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.