Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 stycznia 2020, 12:38

Figurka 1:1 Baby Yody przeciążyła stronę sklepu przy starcie sprzedaży

Firma Sideshow rozpoczęła przedsprzedaż figurki Baby Yody - popularnej postaci z serialu The Mandalorian - wykonanej w skali 1:1. Zainteresowanie gadżetem jest tak duże, że jego strona w sklepie padła.

Figurka Baby Yody cieszy się sporą popularnością. - Figurka 1:1 Baby Yody przeciążyła stronę sklepu przy starcie sprzedaży - wiadomość - 2020-01-31
Figurka Baby Yody cieszy się sporą popularnością.

Firma Sideshow - znany producent różnego rodzaju przedmiotów kolekcjonerskich dla fanów dzieł popkultury - poinformowała, że zaczyna zbierać pre-ordery na figurkę Baby Yody, czyli niezwykle popularnej postaci z gwiezdnowojennego serialu The Mandalorian. Przedmiot zostanie wykonany w skali 1:1 (16,5 cala, czyli 42 cm wysokości). Wyceniono go na - bagatela - 350 dolarów (trochę ponad 1350 złotych).

Liczba egzemplarzy dostępnych w przedsprzedaży z pewnością jest ograniczona, więc jeśli jesteście zainteresowani, sugerujemy pośpiech. Szczególnie że po ogłoszeniu gadżet cieszył się tak olbrzymią popularnością, że serwery nie były w stanie poradzić sobie z zainteresowaniem klientów i w rezultacie strona padła (obecnie znów jest dostępna). Trzeba jednak przyznać, że figurka - a przynajmniej jej widoczny na zdjęciach prototyp - została wykonana z bardzo dużą dbałością o szczegóły. Maluch wygląda dokładnie tam samo, jak w serialu platformy Disney+ - model obejmuje nawet realistycznie odwzorowane włoski na głowie.

Przypominamy, że The Mandalorian jest pierwszym aktorskim serialem osadzonym w uniwersum Gwiezdnych wojen - a przy tym jedną z najpopularniejszych produkcji zeszłego roku. Niestety tytuł na razie nie jest dostępny w Polsce i trudno powiedzieć, kiedy to się zmieni (wiosną i latem platforma Disney+ trafi do Europy, ale naszego kraju nie ma na liście miejsc, w których usługa zostanie uruchomiona). Poniżej kilka zdjęć omawianej figurki.

Figurka 1:1 Baby Yody przeciążyła stronę sklepu przy starcie sprzedaży - ilustracja #2
Figurka 1:1 Baby Yody przeciążyła stronę sklepu przy starcie sprzedaży - ilustracja #3
Figurka 1:1 Baby Yody przeciążyła stronę sklepu przy starcie sprzedaży - ilustracja #4
Figurka Baby Yody od Sideshow.
Figurka Baby Yody od Sideshow.
  1. Sideshow - strona oficjalna
  2. The Mandalorian - Disney+