Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2015, 19:33

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Figureheads – Square Enix ogłosiło sieciową strzelankę z mechami

Square Enix opublikowało zwiastun swojego nowego tytułu – gry Figureheads, sieciowej strzelanki z mechami w roli głównej. Interesujących szczegółów na temat omawianego tytułu na razie brakuje, jednak stosowna aktualizacja w tym temacie przyjdzie 10 czerwca. Wtedy też najpewniej dowiemy się, czy gra trafi również na rynek europejski.

Japońska firma Square Enix, odpowiedzialna za takie marki jak Tomb Raider, Final Fantasy czy Deus Ex, zapowiedziała swoją nową, sieciową strzelankę – grę Figureheads. I choć informacji na temat tego tytułu jest w tym momencie niewiele, wiemy na pewno, że trzonem rozgrywki będą tutaj walki rozgrywane między pięcioosobowymi drużynami złożonymi z mechów. Pierwszy materiał prezentujący kilka krótkich fragmentów z rozgrywki, w formie opublikowanego dzisiaj zwiastuna, możecie obejrzeć powyżej.

Deweloperzy obiecują, że 10 czerwca nastąpi stosowna aktualizacja, a wraz z nią przyjdą kolejne (miejmy nadzieje, że nieco bardziej konkretne) szczegóły na temat gry. Omawiana produkcja, tworzona jak na razie wyłącznie z myślą o rynku pecetów, to reprezentant gatunku free-to-play, który, zgodnie z zapowiedzią, zaoferuje możliwość dokonywania mikrotransakcji. Jak jednak wpłyną one na przebieg rozgrywanych meczów – to także pozostaje słodką tajemnicą jej twórców.

Figureheads ma zadebiutować na rynku japońskim do końca 2015 roku. - Figureheads – Square Enix zapowiedziało nową, sieciową strzelankę z mechami - wiadomość - 2015-06-08
Figureheads ma zadebiutować na rynku japońskim do końca 2015 roku.

Figureheads ukaże się rynku japońskim najprawdopodobniej do końca bieżącego roku. Niestety deweloperzy nie ujawnili jeszcze, czy omawianej produkcji można się spodziewać także w innych rejonach świata. Pytanie zatem do Was – mielibyście ochotę na wypróbowanie tego tytułu na swoim pececie?