Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2019, 08:59

autor: Aquma

FIFA 20 ma już 10 milionów graczy. EA dziękuje i nagradza

Koncern Electronic Arts pochwalił się popularnością najnowszej odsłony swojej serii piłkarskiej - FIFA 20. W tytuł zagrało już 10 milionów graczy na całym świecie. Wydawca postanowił uczcić ten moment, obdarowując użytkowników monetami Volta.

Duży sukces FIFA 20. - FIFA 20 ma już 10 milionów graczy. EA dziękuje i nagradza - wiadomość - 2019-10-11
Duży sukces FIFA 20.

Niedawno - 27 września - swoją premierę miała najnowsza odsłona serii gier piłkarskich od studia EA Sports, czyli FIFA 20. Produkcja spotkała się z dość mieszanym odbiorem ze strony krytyków (u nas zasłużyła na notę 7/10), ale wygląda na to, że nie przeszkodziło jej to w osiągnięciu sukcesu - jak pochwalił się wydawca, w tytuł gra już przeszło 10 milionów osób, które rozegrały ponad 410 milionów meczów. Warto odnotować, że wspomniana liczba grających nie jest tożsama z ilością zakupionych egzemplarzy gry, bowiem FIFA 20 jest dostępna także w ramach subskrypcji EA Access i Origin Access.

By uczcić tę okazję, firma Electronic Arts postanowiła obdarować wszystkich graczy bawiących się w trybie EA Sports Volta Football ośmioma tysiącami tzw. monet Volta - waluty, którą można wykorzystać do nabycia przedmiotów dla swojego avatara. By odebrać nagrodę, wystarczy uruchomić wspomniany moduł Volta Football przed 17 października (termin upływa o godzinie 20:00 czasu polskiego).

Przypominamy, że gra FIFA 20 jest dostępna na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch (przy czym na ostatnią z platform trafiła tzw. Legacy Edition, zawierająca zaktualizowane składy, ale nie nowe tryby i mechaniki rozgrywki).

  1. FIFA 20 - strona oficjalna
  2. FIFA 20 - poradnik
  3. Recenzja gry FIFA 20 – fajne zmiany i stare problemy