Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 maja 2022, 12:26

Alan Ritchson dołącza do rodziny Fast X

Alan Ritchson, znany z serialu Amazona Reacher, dołącza do obsady nadchodzącego filmu Fast X. Miało to miejsce po niespodziewanej zmianie reżysera. Teraz ekipa prawdopodobnie jest już skompletowana.

Źródło: YouTube / Prime Video

Według portalu Deadline, który jako pierwszy podał tę informację, jest już pewne, że Alan Ritchson dołączył do obsady Fast X. Aktor pewnie świetnie odnajdzie się wśród towarzyszących mu Vina Diesela, Johna Ceny oraz Jasona Momoy. Najciekawszym wątkiem jest to, że Ritchson dołączył do składu, gdy Louis Letterier zastąpił Justina Lina w roli reżysera, jednak nie wiadomo, czy jest to w jakiś sposób ze sobą powiązane.

Alan Ritchson otrzymuje coraz więcej ofert

Aktor ma w ostatnim czasie sporo szczęścia w kwestii pracy. Oprócz wspomnianego występu w Fast X, tworzony jest właśnie drugi sezon Reachera, a Amazon ma już w planach trzeci. Do tego Alan Ritchson ma pojawić się u boku Hilary Swank w powstającym właśnie filmie Ordinary Angels.

W 2021 roku Ritchson na swoje konto mógł zapisać reżyserski debiut, gdyż stanął za kamerą Dark Web: Cicada 3301, do którego napisał również scenariusz oraz w nim wystąpił. Nie był to jednak wyjątkowo udany projekt. Otrzymał on oceny poniżej przeciętnej: na Rotten Tomatoes 33%, a na IMDb 4.9/10.

Występ w Fast X jest szansą dla Alana Ritchsona, żeby poszerzyć swoje portfolio o wysokobudżetowy film. Kolejne części Szybkich i wściekłych przyciągają ogromną liczbę widzów, więc daje to możliwość na zwiększenie swojej obecności w świadomości widzów i zdobycie nowych ról.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.