Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 listopada 2020, 18:06

autor: Karol Laska

Fan The Boys w stroju Homelandera okazuje się prawdziwym bohaterem

Jeden z fanów serialu The Boys wykazał się nie lada odwagą w Halloween. Uratował on mężczyznę z płonącego budynku i zrobił to w stroju superbohatera Homelandera.

Halloween to jeden z tych zwyczajów, który nie przyjął się za dobrze w Polsce, a przebrane dzieciaki proszące o cukierki zobaczymy prędzej w amerykańskich filmach niż na naszych ulicach. O nietypowych sytuacjach związanych z tym obrzędem dowiadujemy się tak z mediów społecznościowych i źródeł internetowych – właśnie taką ciekawostkę przygotowaliśmy dla Was dzisiaj i ma ona związek z pewnym znanym serialem superbohaterskim The Boys.

Jeden z mieszkańców stanu Ohio postanowił się w ten dzień przebrać za postać z wspomnianej produkcji, a konkretnie Homelandera. Charakterystyczny strój przydał mu się jednak nie tylko do popisania się przed innymi ludźmi z okolicy, bo mężczyzna rzeczywiście mógł poczuć się tak, jakby dysponował nadludzkimi zdolnościami. Uratował bowiem innego człowieka z płonącego domu i pochwalił się tym wywiadzie dla serwisu WTHR:

Jest taki jeden serial na Amazonie Prime, który nazywa się The Boys. Kocham go. Poszliśmy jedną alejką. Pierwszy raz kiedykolwiek. Zbliżamy się do niej, ja spoglądam wstecz i widzę płomienie, pochłaniające dom – całe piętro było spalone, ogień wręcz wręcz wylewał się z niego i to dość gwałtownie. Wrzasnąłem tak głośno, jak tylko potrafię: „Czy jest tam kto?” i nagle usłyszałem dźwięk, jakby ktoś oberwał w mostek i nagle stracił oddech – coś w rodzaju delikatnego jęku. Zaledwie kilka cali ode mnie znajdowały się płomienie, mój kostium się nagrzewał, czułem, jakbym się topił. Nie mogłem złapać oddechu przez ciężki dym. Teraz czuję, że powinienem zatrzymać ten kostium, aby zapamiętać siebie takiego, jakim jestem. A jestem kimś, kto pomoże ludziom, jeśli tego potrzebują.

To jedna z bardziej spektakularnych życiowych historii, do tego odznacza się ona nie lada przewrotnością. Jeżeli nie oglądaliście The Boys, to nie zdajecie sobie zapewne sprawy z tego, że Homelander nie należy do najsympatyczniejszych bohaterów. Jest on tak naprawdę nieco stukniętym socjopatą. Zakładamy jednak, że nasz dzielny Amerykanin nie musiał zmagać się z tego typu problemami osobowościowymi. Przypominamy, że trzeci sezon serialu Amazona został już potwierdzony, a jego showrunner, Eric Kripke, ma w planach aż 5 części owej produkcji.