Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2022, 19:59

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

F1 Manager 2022 wygląda dobrze. Data premiery i wymagania sprzętowe

Studio Frontier Developments wraz z udostępnionym gameplay trailerem potwierdziło datę premiery gry F1 Manager 2022. Poznaliśmy też jej wymagania sprzętowe.

Jako że sezon Formuły 1 na dobre się rozkręcił, zniecierpliwieni gracze mogą zacierać ręce na zbliżające się premiery produkcji traktujących o tych elitarnych wyścigach. Pierwszą z nich będzie oczywiście kolejna odsłona F1 od studia Codemasters, która zadebiutuje na rynku już 1 lipca.

Data premiery i wczesny dostęp

Drugim, nieco mniej znanym tytułem, jest dzieło studia Frontier Developments. Nadchodząca produkcja, w której wcielimy się w dyrektora zespołu F1, oficjalnie dostępna będzie 30 sierpnia zarówno na PC, jak i na konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series S/X. Natomiast dla niecierpliwych deweloper przygotował ofertę preorderową, która zapewni nabywcom wczesny dostęp od 25 sierpnia.

Minimalne wymagania sprzętowe PC:

  1. System operacyjny: Windows 10 64-bit
  2. Procesor: Intel Core i5-4590 lub AMD FX-8370
  3. Pamięć: 8 GB RAM
  4. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 960 lub AMD Radeon R9 280X
  5. Miejsce na dysku: 30 GB dostępnej przestrzeni

Zalecane wymagania sprzętowe PC:

  1. System operacyjny: Windows 10, 11 64-bit
  2. Procesor: Intel Core i7-7700 lub AMD Ryzen 7 2700
  3. Pamięć: 16 GB RAM
  4. Karta graficzna: GeForce GTX 1080 lub Radeon RX 580
  5. Miejsce na dysku: 30 GB dostępnej przestrzeni

Krótko o grze

Deweloperzy odpowiedzialni za F1 Manager 2022 pozwolą graczom poznać trudy życia szefa zespołu, który będzie musiał podejmować wiele decyzji zarówno na torze, jak i poza nim. Te w efekcie mają przynieść ekipie upragnione mistrzostwo świata kierowców i konstruktorów.

Oglądając nowy zwiastun, zamieszczony powyżej, można stwierdzić, że Frontier Developments, które specjalizuje się w grach strategicznych, wykonało kawał dobrej roboty, jeśli chodzi o oprawę wizualną. Rozgrywka zaś może zainteresować zarówno pasjonatów dużych prędkości, jak i wielbicieli planowania.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej

E3 2021