Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2018, 16:25

autor: ElMundo

F1 2018 oficjalnie zapowiedziane

Studio Codemasters oficjalnie zapowiedziało F1 2018 - nową odsłonę popularnej serii gier wyścigowych, w których zasiadamy za kierownicą bolidu Formuły 1 i bierzemy udział w rywalizacji na kilkudziesięciu torach na całym świecie.

F1 2018 oficjalnie zapowiedziane - ilustracja #1

Tego, że nowa odsłona serii F1 od Codemasters znajduje się w produkcji, spodziewali się chyba wszyscy miłośnicy gier wyścigowych. Teraz otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie tego faktu – na blogu Codemasters pojawiła się informacja o oficjalnej zapowiedzi kolejnej części jedynej na rynku serii gier poświęconych tematyce tej najbardziej elitarnej klasy wyścigowej.

O samej grze wiemy na razie bardzo niewiele. Twórcy poinformowali, że możemy spodziewać się dalszych zmian w strukturze trybu kariery, który „pozwoli zagłębić się jeszcze bardziej w świat F1". Nie zabraknie także dodatkowych klasycznych bolidów, znacznie powiększających grono tego typu pojazdów. Oprócz tego, tradycyjnie, otrzymamy zestaw w pełni licencjonowanych zespołów oraz kierowców, realistycznie odwzorowane samochody oraz tory, na których odbywają się zmagania. Ekipa Codemasters oczywiście zapowiedziała także zmiany w warstwie technicznej i wizualnej, czego świadkami jesteśmy zresztą co roku.

Możemy się spodziewać, że nowe informacje o F1 2018 pojawią się już wkrótce - gra trafi bowiem do sklepów 24 sierpnia 2018 roku, czyli w piątek należący do weekendu wyścigowego GP Belgii rozgrywanego na torze Spa-Francorchamps. Tytuł pojawi się na komputerach osobistych w wersji Steam oraz tradycyjnej fizycznej, jak również na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

  1. Informacja na blogu Codemasters
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

F1 2018

F1 2018