Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 lipca 2020, 10:51

autor: aadamus

F1 2018 i Reventure w Very Positive Bundle 3

W sklepie Fanatical trwa sprzedaż paczki Very Positive Bundle 3, w skład której wchodzą takie produkcje, jak F1 2018, Reventure, Train Valley i Let Them Come.

F1 2018 i Reventure w Very Positive Bundle 3 - ilustracja #1
Paczka Very Positive Bundle 3, zawiera między innymi grę F1 2018.

W sklepie Fanatical do sprzedaży weszła paczka Very Positive Bundle 3, dzięki której za niewielką cenę możemy nabyć osiem gier. W skład zestawu wchodzą następujące produkcje:

  1. Reventure
  2. Let Them Come
  3. Guns, Gore & Cannoli
  4. Learn Japanese to Survive! Trilogy
  5. F1 2018
  6. Train Valley
  7. Cook, Serve, Delicious! 2!!
  8. Meadow

Paczkę można nabyć za ok. 19 zł (cena zmienia się w zależności od kursu euro) jedynie przez ograniczony czas. Wszystkie tytuły otrzymamy w postaci kluczy Steam.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.