Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2016, 18:01

autor: Góral

F1 2016 trafi na rynek 19 sierpnia; mamy pierwszy gameplay

Firma Codemasters ujawniła datę premiery gry F1 2016 - ukaże się ona 19 sierpnia bieżącego roku. Ponadto opublikowano trzy materiały wideo, prezentujące tor w Baku oraz rozgrywkę.

Poznaliśmy datę premiery gry F1 2016. Firma Codemasters ujawniła, że projekt ukaże się 19 sierpnia bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Dodatkowo doczekaliśmy się nie jednego, a aż trzech materiałów wideo, z których dwa prezentują rozgrywkę. Na pierwszym z nich pokazano trasę w Baku, o której co nieco opowiedzieli dwaj kierowcy – Daniel Ricciardo z Red Bull Racing oraz Jolyon Palmer z Renault Sport Formula One. Ponadto obaj przejechali się po wirtualnym torze, a efekty ich starań obejrzycie pod koniec niniejszej wiadomości. Zanim jednak do tego dojdzie, pragniemy jeszcze poinformować, że ujawniono wersję F1 2016 Limited Edition. Zawiera ona DLC Career Booster, które daje posiadaczom nieco lepszy start w karierze oraz pakiet Research and Development, zapewniający więcej punktów i kredytów przyspieszających badania technologiczne. Oprócz tego, w tej wersji znajduje się również ekskluzywny kask i laptop (oczywiście wirtualny).

F1 2016 w skrócie:
  • gra wyścigowa przeznaczona dla fanów Formuły 1;
  • ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz PC-tach;
  • premiera odbędzie się 19 sierpnia 2016 roku.

Główną atrakcją gry F1 2016 będzie rozbudowany tryb kampanii, który – według zapewnień deweloperów – zaoferuje największą liczbę atrakcji w historii serii, w tym np. specjalną lokację, gdzie zlecimy inżynierom nowe zadania. Kolejną nowinką będzie zaprezentowany dziś tor w Baku. Poza tym możemy liczyć m.in. na jazdy testowe, pozwalające zapoznać się z daną trasą i nie tylko. Szczegóły na temat kolejnych elementów mają zostać ujawnione w najbliższych tygodniach.

F1 2016 trafi na rynek 19 sierpnia; mamy pierwszy gameplay - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

F1 2016

F1 2016