Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2020, 19:37

autor: Vergil

EvilVEvil to kooperacyjna strzelanka wydawcy IGI Origins

Wojna wampirów i innych potworów to doskonały materiał na grę wideo. A przynajmniej z takiego założenia wychodzi firma Toadman Interactive, która przedstawiła światu grę EvilVEvil, czyli strzelankę kładącą nacisk na zabawę w kooperacji.

Studio Toadman Interactive opublikowało teaser swojego nowego projektu. EvilVEvil, bo takie miano nosi owa produkcja, będzie kooperacyjną strzelanką FPP z wampirami. Obecnie nie wiadomo zbyt wiele na temat samej gry – deweloperzy nie ujawnili nawet platform docelowych (choć można założyć, że tytuł na pewno trafi na komputery osobiste), ani tym bardziej daty premiery (nawet orientacyjnej).

W EvilVEvil akcję będziemy obserwować z perspektywy pierwszej osoby. W trakcie rozgrywki wcielimy się w krwiopijców obdarzonych nadludzkimi mocami, którzy zmierzą się z wszelkiej maści potworami (można gdybać, że na liście tych ostatnich pojawią się wilkołaki). Choć autorzy poskąpili nam konkretów na temat warstwy fabularnej swojego projektu, przekonują, że opowiedziana w nim historia będzie tworzona na bieżąco, w oparciu o poczynania graczy.

W starciach z potworami same kły nie wystarczą – nawet wampir musi chwycić za broń. - EvilVEvil to kooperacyjna strzelanka wydawcy IGI Origins - wiadomość - 2020-01-31
W starciach z potworami same kły nie wystarczą – nawet wampir musi chwycić za broń.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, w przyszłości (nie wiadomo, jak bardzo odległej) Toadman Interactive będzie mieć w swoim portfolio dwa shootery skierowane do zupełnie innych odbiorców. Z jednej strony bowiem będzie dysponować opisywanym tutaj EvilVEvil, które najpewniej nie będzie silić się na realizm. Z drugiej – owa firma ma wydać I.G.I. Origins czerpiące garściami z klasyki kina szpiegowskiego i stawiające na zabawę w pojedynkę, nad którym pracuje obecnie ekipa Antimatter Games.

  1. Oficjalna strona internetowa gry EvilVEvil