Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2013, 20:09

autor: qjin

Everybody's Gone to the Rapture – nowa gra twórców Dear Esther zmierza na PlayStation 4

Na konferencji koncernu Sony z okazji targów Gamescom zaprezentowano nowy zwiastun kolejnej nietuzinkowej gry twórców Dear Esther – Everybody's Gone to the Rapture. Niestety, poza enigmatycznymi scenami z rozgrywki i zapowiedzią tytułu na PlayStation 4 nie ujawniono żadnych świeżych informacji.

Rozgrywka będzie polegać na eksploracji otwartego świata i interakcji z postaciami - Everybody's Gone to the Rapture – nowa gra twórców Dear Esther zmierza na PlayStation 4 - wiadomość - 2013-08-20
Rozgrywka będzie polegać na eksploracji otwartego świata i interakcji z postaciami

Studio thechineseroom przygotowuje Everybody's Gone to the Rapture również na nadchodzącą konsolę Sony PlayStation 4. Gra została pierwotnie zapowiedziana w 2012 roku na pecety i będzie – podobnie jak poprzednie projekty dewelopera – klimatyczną przygodówką w konwencji FPP.

Rozgrywka w Everybody's Gone to the Rapture rozpocznie się w ostatnim dniu świata, który ma mieć miejsce w latach 80. XX wieku – poznamy intrygującą wizję postapokalipsy. Tytuł powstaje na silniku CryEngine 3, znanym przede wszystkim z Crysisa. Grafika będzie zatem prezentować się rewelacyjnie, co potwierdzają fragmenty rozgrywki widoczne w opublikowanym w ramach targów Gamescom zwiastunie. Akcja przeniesie nas do niewielkiej brytyjskiej wioski, gdzie będziemy poruszać się swobodnie po rozległym, otwartym świecie. Pierwsze obrazki oraz więcej szczegółowych informacji znajdziecie w naszym poprzednim newsie.

Grę napędza najnowsza wersja silnika CryEngine - Everybody's Gone to the Rapture – nowa gra twórców Dear Esther zmierza na PlayStation 4 - wiadomość - 2013-08-20
Grę napędza najnowsza wersja silnika CryEngine

Premiera nowej produkcji twórców Dear Esther oraz aktualnie opracowywanej przez nich gry Amnesia: A Machine for Pigs odbędzie się w przyszłym roku nie tylko na PC, ale także na PlayStation 4. Niesprecyzowano jednak terminu wydania.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Everybody's Gone to the Rapture

Everybody's Gone to the Rapture