Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 maja 2020, 11:06

autor: aadamus

EVE Online: Starter Pack za darmo na Steam

Na Steamie można zdobyć za darmo EVE Online: Starter Pack – 17 Birthday Celebration. Promocja potrwa do 7 maja do godziny 19:00.

EVE Online: Starter Pack za darmo na Steam - ilustracja #1
EVE Online: Starter Pack można zdobyć za darmo przez ograniczony czas.

Do 7 maja do godziny 19:00 na Steamie można za darmo zdobyć EVE Online: Starter Pack – 17 Birthday Celebration, dodający takie bonusy, jak trzy dni statusu Omega, 300 tysięcy Skill Points, booster do obrażeń i skilli (Celerbral Accelerator), paczkę skórek oraz wygląd Blood Raidera. Aby przypisać tytuł do biblioteki, należy zalogować się na swoje konto na platformie firmy Valve, wejść na kartę pożądanego produktu i wcisnąć przycisk „Dodaj do konta” (trzeba do tego posiadać darmową, podstawową wersję gry). Należy mieć także na uwadze, że zdobyta w ten sposób produkcja nie będzie generowała kart kolekcjonerskich Steam.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.