Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 8 maja 2020, 12:52

autor: Froozyy

EUW vs EUNE. Starcie serwerów w TFT Friendly Fire Show Match

Ruszamy z zapisami do TFT Friendly Fire Show Match, w którym weźmie udział 7 najlepszych graczy obu serwerów europejskich Teamfight Tactics.

EUW vs EUNE. Starcie serwerów w TFT Friendly Fire Show Match - ilustracja #1
Kto okaże się najlepszy na nowym patchu?

Dzisiaj rozpoczyna się rejestracja do kolejnego TFT Show Matchu Friendly Fire w ramach naszego wsparcia inicjatywy #PlayApartTogether. Tym razem przygotowaliśmy rozgrywki dla siedmiu najlepszych graczy z obu europejskich serwerów (czterech z EUW oraz trzech z EUNE), którzy sprawdzą swoje siły na najnowszym patchu 10.10.

Zawodnicy będą mieli tylko jeden dzień na ogrywanie aktualnej wersji nowego patcha, a co za tym idzie, będzie to przede wszystkim test ich zdolności do szybkiej adaptacji i odpowiedniego interpretowania wprowadzonych zmian. Przy okazji widzowie będą mogli sprawdzić, jakie kompozycje są najskuteczniejsze w obecnej wersji gry. Poznamy też odpowiedź na odwieczne pytanie, który serwer jest lepszy - EUNE czy EUW?

Do Show Matchu rejestrować można się do 12 maja do godziny 12:00 pod tym adresem. Uczestnicy zostaną wybrani na podstawie rangi w momencie zakończenia zapisów, a zmagania rozpoczną się 14 maja o 19:00. Na zwycięzce czeka nagroda w wysokości 200 złotych. Transmisję z Show Matchu będziecie mogli obejrzeć na naszym kanale na platformie Twitch. Regulamin turnieju znajdziecie tutaj, a po najświeższe informacje wpadnijcie naszego Twittera.

Show Match to przede wszystkim dobra zabawa i popis umiejętności zawodników. Jeżeli szukacie rozgrywek na najwyższym poziomie, w których zawodnicy mają dużo więcej czasu na trening i dostosowanie się do mety, to zapraszamy oczywiście do oglądania Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!. Dwa ostatnie ćwierćfinały odbędą się już w najbliższy weekend, tj. 9 i 10 maja o godz. 19:00. Pełną transmisje z meczów znajdziecie na kanale twitch.pl/tvgrypl.