Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2014, 11:08

autor: Orbech

Euro Truck Simulator 2 – wersja beta patcha 1.9 gotowa do pobrania

Na oficjalnym blogu studia SCS Software pojawiła się informacja, że wydano wersję beta patcha 1.9 do Euro Truck Simulator 2. Autorzy popularnego symulatora stwierdzili, że jest to dotychczas największa i najważniejsza aktualizacja, która ma wnieść sporo usprawnień do gry.

Patch 1.9 w wersji beta dostępny jest dla wszystkich posiadaczy oryginalnej gry na platformie Steam. - Euro Truck Simulator 2 – wersja beta patcha 1.9 gotowa do pobrania - wiadomość - 2014-03-06
Patch 1.9 w wersji beta dostępny jest dla wszystkich posiadaczy oryginalnej gry na platformie Steam.

Mamy dobre wieści dla fanów gry Euro Truck Simulator 2. Studio SCS Software na swoim oficjalnym blogu poinformowało o wydaniu patcha 1.9 w wersji beta. Aktualizacja jest dosyć obszerna i wprowadza wiele usprawnień do tytułu. Przede wszystkim deweloperzy skupili się na ulepszeniu zachowania pojazdów biorących udział w ruchu drogowym, poprawiono także mapy i modele samochodów. Beta jest otwarta dla wszystkich posiadaczy oryginalnej wersji gry na platformie Steam. Żeby włączyć patch 1.9, musicie otworzyć Steam i sprawdzić sekcję „public_beta” Euro Truck Simulator 2. Przed uruchomieniem aktualizacji, upewnijcie się, że wykonaliście kopię swojego profilu, by w razie problemów powrócić do starszej wersji gry.

Poniżej prezentujemy wam podsumowanie poprawek, jakie wnosi patch 1.9, a także filmik przygotowany przez beta testerów, który prezentuje niektóre zmiany w grze.

Podsumowanie patcha 1.9 do Euro Truck Simulator 2:

  • wprowadzono zupełnie nową sztuczną inteligencję dla wszystkich pojazdów biorących udział w ruchu drogowym,
  • ulepszono zwrotność, zawieszenie oraz fizykę kolizji,
  • wdrożono wsparcie dla Oculus Rift,
  • ulepszono pracę automatycznej skrzyni biegów, dodano większą liczbę biegów oraz interakcję z tempomatem,
  • naprawiono błąd playbacku w radiu,
  • ulepszono Skanię Streamline (poprawiono model, tekstury, lakier, nowe części i akcesoria). Być może będziecie musieli odwiedzić dealera ciężarówki i raz jeszcze kupić niektóre części,
  • Volvo FH16 doczekało się m.in. nowego wnętrza i wycieraczek,
  • Iveco Hi-way uzupełniono o komputer pokładowy,
  • poprawiono mapy,
  • wgrano nowe dźwięki dla silnika V8 w Scanii R i Scanii Streamline.

Euro Truck Simulator 2 jest drugą częścią jednej z najpopularniejszych serii symulatorów na świecie. Za produkcję tytułu odpowiedzialne jest czeskie studio SCS Software. W grze zasiadamy za sterami potężnych samochodów ciężarowych, a naszym zadaniem jest przewiezienie towaru do umówionego miejsca w Europie, w jak najkrótszym czasie. Za pomocą rozszerzenia Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska możemy również jeździć po polskich drogach. Twórcy poważnie podeszli do tematu, zapewniając grze licencje znanych marek (Scania, Mercedes) oraz świetny model jazdy, który naprawdę pozwala wczuć się w rolę kierowcy ciężarówki.