Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2015, 10:00

autor: Renox

Euro Truck Simulator 2: Scandinavian Expansion – zobacz Oslo na nowych screenach

Studio SCS Software opublikowało nowe screeny z gry Euro Truck Simulator 2, a właściwie – kolejnego dodatku DLC o nazwie Scandinavian Expansion. Grafiki umieszczone w rozwinięciu tej wiadomości pozwalają bliżej przyjrzeć się norweskiemu miastu Oslo, które – jak informują twórcy – jest największą aglomeracją, jaką do tej pory stworzyli.

Euro Track Simulator 2 okazał się bardzo udanym tytułem, który doceniony został zarówno przez recenzentów, jak i samych graczy. Nic więc dziwnego, że producenci nadal rozbudowują markę, tworząc i wydając kolejne rozszerzenia. Tym razem nie będziemy pisać o zapowiedzi następnego DLC, ale o nowych, świetnie prezentujących się screenach z dodatku o nazwie Scandinavian Expansion (jego data premiery jeszcze nie została ujawniona). Gwoli ścisłości, umieszczone niżej grafiki pozwalają bliżej przyjrzeć się norweskiej stolicy, Oslo, która według producentów ze studia SCS Software – jest największym miastem, jakie do tej pory udało się im opracować.

Publikacji poniższych screenów towarzyszyło też kilka nowych, interesujących informacji na temat samej gry. Okazuje się, że w dodatku Scandinavian autorzy wykorzystali nowe rodzaje węzłów i skrzyżowań, które ponoć możemy zobaczyć na nowo opublikowanych screenach. Fani cyklu na pewno nie będą mieli większych trudności z ich dostrzeżeniem. W przypadku Oslo istnieć mają odpowiednie połączenia, które pozwalają zintegrować samo miasto z dużym portem i terminalem promowym. Producenci zadbali również o zaimplementowanie kilku małych doków załadowczych zlokalizowanych w różnych dzielnicach wspomnianej aglomeracji.

Tyle jeśli chodzi o nowości, teraz czas na wspomniane grafiki. Kilka z nich znajdziecie poniżej, natomiast resztę (łącznie było ich dziesięć) obejrzycie w galerii.