Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2022, 18:08

autor: Michał "Maycuzai" Zegar

ETS2 otrzymał nowy pakiet tuningowy

Zadebiutowało DLC Renault Trucks T Tuning Pack do gry Euro Truck Simulator 2. Wprowadza ono masę elementów kosmetycznych dla tytułowej ciężarówki.

Od wczoraj dostępne jest nowe DLC do gry Euro Truck Simulator 2 o tytule Renault Trucks T Tuning Pack. W sklepie Steam można je nabyć w cenie 14,99 zł. Wprowadza ono do gry nowe malowania oraz części do tuningu – w tym także te licencjonowane – dla ciężarówki Renault Trucks T.

Nie jest to oczywiście pierwsze DLC tego typu. W przeszłości podobne otrzymały m.in. ciężarówki Mercedes-Benz Actros oraz te z rodziny DAF XF.

Choć DLC Renault Trucks T Tuning Pack oferuje pokaźną gamę elementów kosmetycznych dla modelu Renault Trucks T, wielu graczy nie jest zadowolonych z faktu, że nie obejmuje ono starszych ciężarówek Renault. Użytkownik Twittera Michael Owens skomentował ten mankament słowami:

Dziękuję, SCS [studio odpowiadające za grę – dop. red.], ale modele Renault Magnum i Premium muszą być tu uwzględnione. Cena [Renault Trucks T Tuning Pack] jest taka sama jak innych pakietów tuningowych [do ETS2], oferujących części dla wielu modeli ciężarówek.

Pomijając samą kwestię wartości, starsze ciężarówki zapewniają wybór i nadają grze głębi. Nie należy o nich zapominać ani ich ignorować.

  1. Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
  2. Renault Trucks T Tuning Pack – Steam
  3. Euro Truck Simulator 2 – strona oficjalna