Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lutego 2021, 08:51

autor: Aquma

Eternal Threads - gra o manipulacji czasem zmierza na PC i konsole

Firma Cosmonaut Studios zaprezentowała Eternal Threads – grę logiczną z widokiem z pierwszej osoby, w której postaramy się uratować kilka ofiar pożaru, by wyeliminować anomalie w linii czasu.

W SKRÓCIE:

  1. deweloperzy z Cosmonaut Studios pracują nad grą logiczną Eternal Threads;
  2. produkcja postawi przed graczem zadanie naprawienia linii czasu – będziemy musieli manipulować wydarzeniami tak, by uratować ofiary pewnego pożaru;
  3. tytuł trafi na PC, PS4 i Xboksa One w trzecim kwartale tego roku.

Firma Cosmonaut Studios zapowiedziała Eternal Threadspierwszoosobową grę logiczną, w której wcielimy się w agenta mającego wyeliminować anomalie w linii czasu, które są związane z pewnym pożarem na północy Anglii z maja 2015 roku. By to zrobić, będziemy musieli przenieść się do kluczowego tygodnia i zmieniać wydarzenia tak, by uratować wszystkie sześć ofiar wspomnianej tragedii.

W toku rozgrywki będziemy podejmowali różnorakie wybory, a następnie obserwowali ich konsekwencje. Wpływ części decyzji na fabułę będzie niewielki, ale niektóre z nich zmienią historię w sposób fundamentalny. Co więcej, w części przypadków wpłyniemy również na przyszłe życia poszczególnych bohaterów. Tylko od gracza będzie zależało, czy zdecyduje się na jak najszybsze i najprostsze rozwiązanie, czy też poszuka wyjścia najlepszego dla postaci.

Eternal Threads zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra zadebiutuje w trzecim kwartale tego roku.

  1. Cosmonaut Studios – strona oficjalna