W Epic Games Store można zdobyć za darmo wysoko ocenianą strategię ekonomiczną Rise of Industry. Gracz wciela się w niej w początkującego przedsiębiorcę, który z czasem wyrasta na prawdziwego rekina biznesu.
W Epic Games Store można już odebrać Rise of Industry. Zrobicie to, klikając w poniższy przycisk.
Rise of Industry w Epic Games Store
Poznaliśmy także tytuł, który zostanie rozdany w przyszłym tygodniu. Tym razem nie będzie to strategia, a pierwszoosobowa przygodówka Call of the Sea.
W ostatnich tygodniach darmówki w Epic Games Store to wyłącznie strategie. Trzecią z rzędu – bardzo wysoko oceniane Rise of Industry – odbierzecie od dziś od godziny 17:00. Do tego czasu możecie natomiast zgarnąć postapokaliptyczne Duskers. Zrobicie to, klikając w poniższy przycisk.
Rise of Industry będzie dostępne za darmo w EGS do 9 marca. Jest to strategia ekonomiczna autorstwa Dapper Penguin Studios. Gracz wciela się w niej w początkującego biznesmena, prowadzącego firmę logistyczną, przemysłową, rolniczą czy też działającą w branży górniczej. Wybór zależy od nas. Jeśli czujemy się na siłach, możemy również zdecydować się prowadzić przedsiębiorstwo wielobranżowe.
Rise of Industry zostało wydane w 2019 roku. Od tego czasu cieszy się sporym uznaniem społeczności. Na GRYOnline.pl oceniliście tę grę na 9,2/10. Z kolei na Steamie tytuł doczekał się ponad 3700 recenzji, z czego 79% jest pozytywnych.
O godzinie 17:00 dowiemy się także, jaką grę będzie można odebrać w Epic Games Store w przyszłym tygodniu.
Gracze
Steam
OpenCritic
15

Autor: Hubert Śledziewski
Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.