Do jutra w RTV Euro AGD trwa promocja „96h Turbo Obniżek”, w ramach której w niższej cenie zakupicie między innymi PS5, słuchawki oraz myszy.
W RTV Euro AGD trwa promocja „96h Turbo Obniżek”. W jej ramach możecie w niższej cenie zakupić rozmaity sprzęt – w tym słuchawki oraz myszy. Akcja jest ograniczona czasowo i potrwa do jutra.
„96h Turbo Obniżek” w RTV Euro AGD
Porównaliśmy oferty poniżej przedstawionych produktów i według naszej wiedzy są to w chwili pisania tekstu najbardziej korzystne ceny. Pamiętajcie również, że najniższa kwota z ostatnich 30 dni uwzględnia wcześniejsze promocje.
W promocji zakupicie między innymi PlayStation 5 Digital w pakiecie z dodatkowym padem oraz grą God of War: Ragnarok. Za taki zestaw przyjdzie Wam zapłacić 2899 zł. Weźcie jednak pod uwagę, że oferta dotyczy wersji bez napędu. Skreśla więc to możliwość uruchamiania gier z płyt.
Inwestycja w konsolę obecnej generacji to idealna opcja dla wszystkich, którzy cenią sobie szybkość działania i dobrą jakość oprawy graficznej w grach, a jednocześnie nie chcą wydawać majątku na gamingowy PC. Sprzęt ten pozwala bowiem na wyświetlanie obrazu w 4K i 120 klatkach na sekundę (w wybranych produkcjach). Dodatkowo dysponuje dyskiem SSD, który sprawia, że czas ładowania produkcji jest bardzo krótki.
W przypadku konsoli PlayStation 5 warto również zwrócić uwagę na pada DualSense. Wyposażony on został w adaptacyjne triggery, które pozwalają lepiej określać siłę interakcji z przedmiotami.
PlayStation 5 Digital + dodatkowy pad (biały) + God of War Ragnarok w RTV Euro AGD
Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu.
Ustaw GRYOnline.pl jako preferowane źródło wiadomości w Google
Część odnośników na tej stronie to linki afiliacyjne. Klikając w nie zostaniesz przeniesiony do serwisu partnera, a my możemy otrzymać prowizję od dokonanych przez Ciebie zakupów. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!
2

Autor: Agnieszka Adamus
Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.