Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2020, 20:25

autor: Ender

EA Play na Steamie – znamy datę startu usługi

Poznaliśmy dokładną datę startu usługi EA Play w serwisie Steam. Jej subskrybenci otrzymają pełny dostęp do kilkudziesięciu gier z katalogu Electronic Arts, wczesny dostęp do premierowych produkcji, a także zniżki i różnego rodzaju bonusy.

EA Play na Steamie – znamy datę startu usługi - ilustracja #1

Abonamentowa usługa EA Play oficjalnie wystartuje na Steamie 31 sierpnia. Data ta potwierdzona została właśnie oficjalnie przez wydawcę. Przypomnijmy, że jej udostępnienie w sklepie Valve jest związane z ponownym pojawieniem się w nim większości produkcji amerykańskiego giganta, które nastąpiło w czerwcu tego roku.

Za miesięczny dostęp do EA Play przyjdzie nam zapłacić 14,99 zł. Istnieje również opcja wykupienia rocznej subskrypcji w cenie 79,99 zł. Na abonamentów czeka w sumie kilkadziesiąt gier z katalogu EA. Wśród nich znajdziemy między innymi:

 1. Battlefield 1
 2. Dead Space
 3. Dragon Age Inquisition
 4. Fe
 5. Mass Effect: Andromeda
 6. Mirror's Edge Catalyst
 7. Need for Speed Heat
 8. The Sims 4
 9. Titanfall 2
 10. Unravel Two

Każda osoba z aktywną usługą otrzymuje też dostęp do przedpremierowego 10-godzinnego okresu próbnego najnowszych produkcji EA. Abonenci mogą również liczyć na dziesięcioprocentową zniżkę na wszystkie tytuły wydane przez firmę na Steamie. Dodajmy, że do tej pory na komputerach PC EA Play dostępne było jedynie w serwisie Origin, gdzie od lat występowało pod nazwą Origin Access. Zgodnie z zapowiedziami sprzed tygodnia, od dziś wszystkie usługi abonamentowe Electronic Arts, zarówno na PC, jak i na konsolach, dostępne są już jednak pod wspólnym szyldem EA Play.

 1. EA Play na Steamie