Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 7 maja 2018, 10:53

autor: Czarny Wilk

Duże zainteresowanie biletami na Hana Solo

Solo: A Star Wars Story w ciągu pierwszych dwudziestu czterech godzin od uruchomienia przedsprzedaży biletów w Stanach poradził sobie aż dwukrotnie lepiej od Czarnej Pantery.

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie powstawał w bólach, przechodząc przez stratę reżyserów w środku produkcji oraz intensywne dokrętki. Rodziło to wśród fanów sporo wątpliwości co do jakości efektu końcowego. Nie do końca rozwiały je zwiastuny produkcji, wywołując równie wiele zachwytów, co niepokoju. Mimo tego wszystkiego spin-off Star Wars jest na dobrej drodze, by przynajmniej okazać się hitem finansowym – portale sprzedające bilety donoszą o olbrzymim zainteresowaniu obrazem.

Han i Chewie mogą odetchnąć z ulgą – sporo osób chce ich zobaczyć. - Duże zainteresowanie biletami na Hana Solo: Gwiezdne wojny – historie - wiadomość - 2018-05-07
Han i Chewie mogą odetchnąć z ulgą – sporo osób chce ich zobaczyć.

Dzięki serwisowi Variety dowiedzieliśmy się, że w ciągu dwudziestu czterech godzin od uruchomienia przedsprzedaży biletów na Hana Solo w serwisie Fandango, rozeszło się dwukrotnie więcej wejściówek niż w analogicznym okresie na Czarną Panterę, dotychczasowy najbardziej kasowy film roku. Z tegorocznych produkcji lepiej od nowych Gwiezdnych wojen poradzili sobie z przedsprzedażą tylko Avengers: Wojna bez granic. Duże zainteresowanie Solo: A Star Wars Story potwierdził również serwis biletowy Atom Ticket. Jest to zdecydowanie dobry prognostyk dla twórców, którzy po umiarkowanie ciepłym przyjęciu zwiastunów oraz problemach przy produkcji mogli spodziewać się mniejszego entuzjazmu ze strony widzów.

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie to kolejna poboczna historia osadzona w świecie znanym ze Star Wars. Tym razem poznamy młodzieńcze lata tytułowego przemytnika, w którego wcieli się Alden Ehrenreich. Na ekranie zobaczymy także znaną z Gry o Tron Emilię Clarke oraz Donalda Glovera. Za reżyserię produkcji odpowiada Ron Howard. Film zadebiutuje w kinach 25 maja 2018 roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.