Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 stycznia 2023, 16:59

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Zobacz pełen akcji i humoru zwiastun Dungeons & Dragons

Kampania promocyjna filmu Dungeons & Dragons: Złodziejski honor działa na pełnych obrotach. W związku z tym do sieci trafił kolejny zwiastun widowiska fantasy opartego na popularnej serii gier.

Źródło fot. Dungeons & Dragons: Złodziejski honor, Jonathan Goldstein, John Francis Daley, Paramount Pictures, 2023
i

Od wielu lat marka D&D cieszy się niesłabnącą popularnością. Nie dziwi zatem fakt, że tak wielkie zainteresowanie uniwersum fantasy zwróciło uwagę wytwórni filmowych – w tym przypadku Paramount Pictures, które wkrótce wyda na świat najnowszą ekranizację kultowej serii gier RPG. Widowisko Dungeons & Dragons: Złodziejski honor otrzymało właśnie kolejny, przepełniony akcją i humorem zwiastun.

Fabuła filmu skupia się na pewnym złodziejaszku i towarzyszącej mu bandzie poszukiwaczy przygód. Kiedy ta specyficzna grupa podejmuje się kradzieży zaginionej relikwii, sprawy przybierają niebezpieczny obrót. W efekcie tego nieco niezdarni bohaterowie stają się celem niebezpiecznych ludzi.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Chris Pine, Michelle Rodriguez, Justice Smith, Regé-Jean Page, Sophia Lillis i Hugh Grant. Za kamerą projektu stanęli Jonathan Goldstein i John Francis Daley. Duet wcześniej pracował razem przy filmach W nowym zwierciadle: Wakacje oraz Wieczór gier.

Polska premiera Dungeons & Dragons: Złodziejski honor odbędzie się 14 kwietnia 2023 roku.

Na sam koniec przypomnijmy o tym, że wspomniana ekranizacja to niejedyny projekt osadzony w świecie D&D, nad którym pracuje Paramount Pictures. Niedawno informowaliśmy, że wytwórnia tworzy serial, który powędruje na platformę Paramount+.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej