Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 lipca 2018, 16:00

Dobre granie z #AllegroGG - podsumowanie konkursu

Podsumowujemy konkurs przygotowany we współpracy z serwisem Allegro, w którym głównymi nagrodami były bony podarunkowe o wartości 250 zł oraz trzymiesięczne abonamenty GOL Premium z opcją VIP.

Dobre granie z #AllegroGG - podsumowanie konkursu - ilustracja #1

W związku z zakończeniem konkursu Dobre Granie z #AllegroGG przygotowanego we współpracy z serwisem Allegro, przyszedł czas jego podsumowania i wyłonienia zwycięzców.

Podsumowanie

Przypominamy, że konkurs dzielił się na 2 niezależne kategorie: literacką oraz graficzną.

W konkursie literackim celem użytkowników było stworzenie tekstu, w którym odpowiadali na pytanie „czym dla mnie jest dobra gra”. Pomysłowość i kreatywność niektórych odpowiedzi naprawdę nas zaskoczyła!

W konkursie graficznym z kolei nasi użytkownicy mieli za zadanie zaprojektowanie maskotki „dobrej gry”, czyli znanego w całym growym świecie zwrotu „good game”. Maskotka ta musiała dodatkowo nawiązywać kolorystyką do portalu Allegro.

Nagrody

Nagrodami dla najlepszych uczestników obu kategorii są bony podarunkowe o wysokości 250 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl oraz trzymiesięczne abonamenty GOL Premium VIP.

Zwycięzcy o wygranej zostali poinformowani drogą mailową, dlatego radzimy wszystkim uczestnikom sprawdzić swoje elektroniczne skrzynki. Być może czeka tam na Was miła niespodzianka.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zachęcamy do udziału w kolejnych, przygotowywanych przez nas konkursach… a te już niedługo.