Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 lipca 2021, 15:50

Diuna Denisa Villeneuve’a na nowym zwiastunie

Warner Bros. Pictures opublikowało nowy zwiastun filmu Diuna, czyli najnowszej ekranizacji kultowej powieści Franka Herberta o tym samym tytule w reżyserii Denisa Villeneuve’a. Widowisko ma mieć swoją premierę 22 października bieżącego roku.

Kilka dni temu mieliśmy okazję podziwiać szereg plakatów promujących film Diuna w reżyserii Denisa Villeneuve’a. Nie był to jednak koniec atrakcji, jakie wytwórnia Warner Bros. Pictures przygotowała na ten tydzień dla osób wyczekujących na tę najnowszą ekranizację słynnej powieści Franka Herberta. Dziś światło dzienne ujrzał nowy, trwający blisko trzy i pół minuty zwiastun produkcji. Możecie go podziwiać poniżej.

Przypominamy, że filmowa Diuna, podobnie jak książkowy oryginał, skupi się na historii rodu Atrydów, który z woli Imperatora obejmuje władzę nad pustynną planetą Arrakis, gdzie wydobywana jest cenna substancja zwana melanżem lub przyprawą. Niestety, Harkonnenowie, którzy niegdyś rządzili tym miejscem, nie zamierzają się łatwo poddać nowym zwierzchnikom.

W Diunie Villeneuve’a zobaczymy między innymi Timothéego Chalameta, Rebeccę Ferguson, Josha Brolina, Stellana Skarsgarda, Charlotte Rampling, Jasona Momoę oraz Oscara Isaaca. Produkcja ma zadebiutować 22 października bieżącego roku.

  1. Oficjalna strona internetowa Warner Bros.
  2. Oficjalna strona internetowa Legendary Entertainment
  3. Oficjalna strona internetowa sagi Diuna

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej