Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2022, 11:53

autor: Adam Adamczyk

Diablo Immortal - rozdzielczość i ultrawide

Wersje mobilna i pecetowa Diablo Immortal delikatnie różnią się od siebie. Z tego poradnika dowiecie się czegoś więcej na temat ustawień rozdzielczości.

źródło: YouTube | Diablo PL

Diablo Immortal jest dostępne zarówno na smartfonach, jak i na komputerach osobistych. Choć w obu przypadkach mówimy o tej samej grze, to jednak miejscami tytuł różni się na poszczególnych platformach, na przykład pod względem rozgrywki czy szczegółowości grafiki. Z tego poradnika dowiecie się czegoś więcej na temat ustawień rozdzielczości.

Diablo Immortal – zmiana rozdzielczości

Diablo Immortal - rozdzielczość i ultrawide - ilustracja #1
Ustawienia rozdzielczości na smartfonie

Kwestia zmiany rozdzielczości w Diablo immortal wygląda inaczej w wersji gry na smartfony i na PC. Niestety w obu przypadkach ustawienia zostały zaniedbane przez Blizzard i nie możemy wybrać po prostu takiej rozdzielczości, jaka nas interesuje. W przypadku smartfonów możemy wejść w ustawienia, następnie w grafikę i w sekcji image accuracy wybrać rozdzielczość od niskiej po wysoką. Co ważne, niektóre starsze telefony mogą nawet nie posiadać możliwości ustawienia wartości „ultra”.

Diablo Immortal – PC i ultrawide

W przypadku wersji na komputery osobiste zmiana rozdzielczości póki co w ogóle nie wchodzi w grę, ponieważ Diablo Immortal automatycznie ustawia 1080p. Niektórzy gracze dostosowali sam monitor do ustawień ultrawide, jednak miejscami widać wówczas niedoskonałości graficzne oraz czarne ramki po bokach. Póki co pozostaje czekać, aż twórcy dodadzą do pecetowej wersji klasyczne ustawienia rozdzielczości ekranu.

Podobają Ci się nasze poradniki? Może zainteresują Cię również te:

  1. Diablo Immortal – lista serwerów i jak je zmienić
  2. Diablo Immortal – jak naprawić brak dźwięku