Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2016, 14:22

autor: Aidan

Diablo III z nowymi poziomami trudności Udręki w patchu 2.4.2

Diablo III otrzymało łatkę oznaczoną numerem 2.4.2, wnoszącą ze sobą zmiany w kwestiach balansu rozgrywki oraz jej mechaniki. Ponadto przygotowuje ona grę do rozpoczynającego się 5 sierpnia sezonu 7. dla graczy kompetetywnych.

Gracze należący do społeczności Diablo III mogą już się cieszyć nową łatką do swojej ulubionej gry. Co prawda nie wnosi ona żadnych rewolucyjnych zmian, ale zmienia to i owo w zakresie mechaniki, balansu rozgrywki oraz interfejsu gry. Aktualizacja jest ściśle powiązana ze startem 7. sezonu rozpoczynającego się 5 sierpnia, kiedy to gracze po raz kolejny rozpoczną rywalizację o miejsca w rankingach.

Gracze po raz kolejny będą rywalizować ze sobą o miejsca w rankingach. - Diablo III z nowym patchem - wiadomość - 2016-08-03
Gracze po raz kolejny będą rywalizować ze sobą o miejsca w rankingach.

Wśród wprowadzonych zmian możemy znaleźć nowe poziomy trudności - dodane zostały XI, XII i XIII poziom Udręki. Najbardziej widoczne usprawnienia dotyczą trybu przygodowego, dostępnego wyłącznie dla graczy mających przypisany do konta dodatek Reaper of Souls. Zwiększone zostało doświadczenie otrzymywane za ukończenie Szczeliny Nefalemów, ponadto klucze do Głębokich Szczelin od teraz będą łupem gwarantowanym, którego ilość jest zależna od aktywnego poziomu trudności. Ułatwione zostało zdobycie idealnego Amuletu Piekielnego Ognia – Infernalne Machiny od teraz również się znajdują w puli łupów gwarantowanych, o ile aktywnym poziomem trudności jest co najmniej Udręka IV. Pulę łupów gwarantowanych zasiliła Korona Leoryka, będąca nagrodą za pokonanie Króla Szkieletów w trybie fabularnym. Wśród zmian estetycznych znajdziemy możliwość ukrycia interfejsu – jest to opcja przydatna dla graczy chcących uwiecznić niektóre momenty. Zwieńczenie poprawek stanowi naprawienie błędów ściśle powiązanych z przedmiotami oraz umiejętnościami postaci. Gracze zainteresowani dokładnymi opisami zaimplementowanych zmian znajdą je w poniższych odnośnikach:

Diablo III: Reaper of Souls jest pierwszym dodatkiem do trzeciej odsłony kultowej już serii hack’n’slash. Poświęcony on został historii spaczenia jednego z najważniejszych aniołów w uniwersum – Maltaela.