Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2012, 19:30

autor: Ender

Deadlight – wymagania sprzętowe i screeny z wersji PC

Twórcy gry Deadlight, będącej postapokalpityczną platformówką z zombie w tle, podzielili się minimalnymi wymaganiami sprzętowymi jej pecetowej wersji, która pod koniec tego miesiąca trafi do oferty serwisu Steam. Poza tym, udostępnili także nowe screeny z produkcji.

Deadlight – wymagania sprzętowe i screeny z wersji PC - ilustracja #1
Jednym z większych zarzutów recenzentów względem konsolowej wersji była długość gry

Z okazji przypadającej na 25 października premiery gry Deadlight w serwisie Steam, twórcy przedstawili minimalne wymagania sprzętowe oraz podzielili się nowymi screenami z jej pecetowej wersji. Port ma odznaczać się poprawioną oprawą graficzną oraz zawierać cyfrowy soundtrack i nowy tryb zabawy.

Deadllight – wymagania minimalne:

  1. System operacyjny: Windows XP SP3 / Windows Vista
  2. Procesor : 2.0+ Ghz
  3. Pamięć : 2 GB
  4. Karta Graficzna : Karta obsługująca shadery w wersji 3.0 i współpracująca z DirecX 9.0c
  5. Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem
  6. Miejsce na dysku : 5GB
  7. Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9

Deadlight to oryginalna i klimatyczna platformówka, rozgrywająca się świecie opanowanym przez zombie. Tytuł pojawił się na Xboksie 360 w sierpniu tego roku i chociaż nie zebrał huraoptymistycznych recenzji (w naszym serwisie otrzymał ocenę 7.0) to zwrócił uwagę graczy na debiutujące dzięki niemu hiszpańskie studio Tequila Works, w którego szeregach znajdują się osoby wcześniej związane, między innymi, z Blizzardem.

Wersja Deadlight na Xboksa 360 kosztowała 1200 punktów Microsoftu. Producent na razie nie ujawnił dokładnej ceny pecetwoej odsłony produkcji, ale należy się spodziewać, że po przeliczeniu z euro będzie kosztowała co najmniej kilkadziesiąt złotych.

  1. Oficjalna strona Deadlight
  2. Recenzja gry Deadlight - takiej apokalipsy zombie jeszcze nie widzieliście