Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2013, 11:29

Dead Island: Riptide konsekwentnie na miejscu pierwszym. Top 10 UK (5 - 11 maja)

Dead Island: Riptide jest najlepiej sprzedającą się grą w handlu detalicznym w ubiegłym tygodniu na wyspach brytyjskich. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątka najchętniej kupowanych gier za Kanałem La Manche.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym zestawieniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 5 a 11 maja.

Dead Island: Riptide, pomimo spadku zainteresowania o 55% względem poprzedniego tygodnia, już trzecie notowanie z rzędu trzyma się mocno na pierwszej pozycji i nadal cieszy się największym uznaniem klientów na Wyspach. Natomiast o 60% wzrosła sprzedaż Call of Duty: Black Ops II, co pozwoliło grze wymościć sobie gniazdko na pozycji drugiej. Ma to związek ze sporym obniżeniem ceny w brytyjskich sklepach.

W sprzedaży pudełkowej pojawiło się The Walking Dead, co pozwoliło grze utalentowanej ekipy Telltale cieszyć się miejscem dziewiątym. Dwa oczka niżej, tuż za pierwszą dziesiątką, zadebiutowała Persona 4 Arena od Atlus Software.

1.

Dead Island: Riptide

2.

Call of Duty: Black Ops II

3.

Tomb Raider

4.

Injustice: Gods Among Us

5.

FIFA 13

6.

Bioshock Infinite

7.

Assassin's Creed III

8.

LEGO City Undercover: The Chase Begins

9.

The Walking Dead

10.

Luigi's Mansion: Dark Moon