Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 grudnia 2018, 21:46

autor: Serek

DayZ z darmowym weekendem do poniedziałku

Jeżeli jesteście zainteresowani sprawdzeniem debiutującej dzisiaj produkcji studia Bohemia Interactive, to nie mogliście lepiej trafić. DayZ jest dostępne za darmo aż do poniedziałku, do godziny 19 czasu polskiego.

Wyjście z Wczesnego dostępu zwieńczone darmowym weekendem. - DayZ z darmowym weekendem do poniedziałku - wiadomość - 2018-12-13
Wyjście z Wczesnego dostępu zwieńczone darmowym weekendem.

Doczekaliśmy się dnia, w którym DayZ oficjalnie opuściło Wczesny dostęp. Jeżeli myśleliście, że to koniec atrakcji związanych z tytułem, to mamy dla Was małą niespodziankę. Jeżeli jeszcze nie graliście w tą survivalową grę akcji od studia Bohemia Interactive, to teraz macie szansę, bowiem DayZ otrzymało właśnie darmowy weekend na platformie Steam. W tytuł można bezpłatnie zagrać już teraz, a promocja potrwa do poniedziałku, do godziny 19 czasu polskiego. Jeżeli produkcja się Wam spodoba, możecie też kupić ją w niższej cenie, bo z okazji wyjścia z Wczesnego dostępu staniała o 15% i obecnie kosztuje 101,99 zł.

Jeżeli jesteście graczami DayZ, to pewnie zainteresuje Was fakt, że produkcja będzie obchodziła w niedzielę piątą rocznicę (mówimy naturalnie o wersji we Wczesnym dostępie). Z tej okazji twórcy, prócz obniżki ceny oraz darmowego weekendu z grą, zorganizują live stream w niedzielny wieczór, podczas którego opowiedzą o perypetiach i przeżyciach związanych z wypuszczeniem „pełnej” wersji tytułu. W przyszłym tygodniu studio podzieli się informacjami dotyczącymi zbliżających się aktualizacji, bo musimy pamiętać, że wersja 1.0 wciąż wymaga wielu usprawnień.

Przypomnijmy, że o ile użytkownicy komputerów osobistych mogą już cieszyć się wersją 1.0, to posiadacze konsoli Xbox One mają otrzymać ją dopiero w marcu przyszłego roku. Wtedy również produkcja ma trafić na PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry DayZ